13 Sep
Dopasuj zabudowę samochodu do swoich potrzeb - zobacz najnowsze katalogi

Przedstawiamy Państwu pełną gamę możliwości zabudowy samochodów specjalistycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe rozwiązania do modyfikacji aut takich marek jak: Citroën, Fiat, Ford, Hyundai, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volkswagen.

Stwórz swój własny mobilny warsztat, gdzie wszystko będzie miało swoje miejsce i maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń.

Czytaj dalej...

24 Oct
Nowy katalog Bott Verso+, już dostępny!

Już dziś oddajemy Państwu najnowszy katalog z bogata ofertą ekonomicznego wyposażenia warsztatowego. Seria Bott Verso+ to  gwarancja wysokiej trwałości i funkcjonalności. W ofercie m.in. mobilne szafy z szufladami i wózki montażowe z bezpiecznymi systemami zamykania.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom można w bezpieczny sposób przechowywać zawartość wewnątrz szaf i szuflad bez ryzyka zniszczeń czy przesunięć wewnątrz podczas transportu, co dodatkowo zabezpiecza przechowywane przedmioty.

Bogaty wybór akcesoriów pozwala na rozbudowę i dostosowanie elementów zabudowy do indywidualnych potrzeb użytkownika w wielu konfiguracjach.  Meble i komponenty można zakupić także w sklepie internetowym Pronar BOTT - Meble warsztatowe.

PRZEGLĄDAJ

 

17 Oct
Dziękujemy za spotkanie na Targach Trako!

Zakończyła się 12 edycja największych i najbardziej prestiżowych targów w Polsce a drugich w Europie dedykowanych branży transportu szynowego.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Trako, które odbyły się w dniach 26-29.09. 2017r. w Gdańsku. Cieszymy się, że mogliśmy z Państwem spotkać i porozmawiać. Tym zaś, którym nie udało się do nas dotrzeć zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z nasza ofertą i obserwowaniem aktualności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w wybranych oddziałach w kilku miastach Polski. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kontakt.

08 Dec
Katalogi 2017

Przedstawiamy nowe prospekty z produktami firmy Bott do zabudowy samochodów Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, MAN, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota oraz VW

więcej
11 Jul
ENERGETAB 2016

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr11 na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich 29 ENERGETAB, które odbędą się w dniach 13-15 września 2016.

 

więcej