Aktualnościzabezpieczenie ładunku pronar bott

Bott GmbH & Co. KG, na targach BAU 2023 w Monachium, prezentuje różnorodne rozwiązania służące do zabezpieczania ładunków w samochodach dostawczych.

Przez okres od 17 do 22 kwietnia 2023, firma ta, specjalizująca się w wyposażaniu pojazdów, będzie obecna na stoisku 334 o rozmiarze 84 metrów kwadratowych, zlokalizowanym w hali C6.

Firma postanowiła zaprezentować dwa pojazdy, aby zademonstrować różne sposoby zabezpieczania ładunków podczas transportu.

 

Prócz skupienia na aspektach bezpieczeństwa, firma skupiła się również na zapewnieniu prostego i szybkiego procesu obsługi. Prezentacja ma na celu ukazanie, jak właściwie zorganizowany ładunek może przyczynić się do oszczędności czasu, poprawić bezpieczeństwo na drodze oraz zapewnić profesjonalny wizerunek przez utrzymanie porządku.

Zabezpieczenie ładunku

 

Aby umożliwić oszczędne rozmieszczenie różnego rodzaju ładunków, nadstawki powinny być wzorowe.

Przykładowo, drążki kierownicze można schować pod dachem pojazdu, gdy nie są używane, co ułatwia mocowanie dużych przedmiotów na podłodze między modułami półek. Długie przedmioty, takie jak rury i słupy, można przechowywać na długich półkach zajmujących całą długość przestrzeni ładunkowej.

Pochylone półki idealnie nadają się do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, takich jak nakrętki i śruby. Usunięcie jednego pola automatycznie przesuwa kolejne w górę.

Szuflady z przegrodami i wyjmowanymi pojemnikami bottBox są idealne do przechowywania drobnych przedmiotów, a narzędzia i inne materiały eksploatacyjne znajdują się w walizkach serwisowych Systainerów³. Walizki te i wiele innych można przymocować do podłogi pojazdu lub przymocować pasami napinającymi.

Boczne panele mogą pomieścić uchwyty na dokumenty, kaski i inne przedmioty.

Dodatkowo, ładowarki zintegrowane z wyposażeniem bott vario3 powered by STIHL nadają się do profesjonalnego transportu akumulatorów do sprzętu ogrodniczego i kształtującego krajobraz. To niedawno opracowane rozwiązanie zostało stworzone we współpracy z firmą ANDREAS STIHL AG & Co. KG.