Aktualności

Bott GmbH & Co. KG ponownie weźmie udział w targach FORST live w Offenburgu.

Przez trzy dni, od 31 marca do 2 kwietnia 2023 roku, firma będzie mieć swoje stoisko pod numerem 02.09, gdzie będzie prezentować różne produkty, w tym również zabudowę Forda Transita.

Furgonetka, która została zaprezentowana po raz pierwszy na targach IAA Transportation 2022, została wyposażona w bott vario3 powered by STIHL – mobilne rozwiązanie służące do zarządzania ładowaniem i zabezpieczania narzędzi zasilanych z akumulatorów. To nowoczesne wyposażenie pojazdu zostało niedawno oficjalnie zaprezentowane i już znajduje zastosowanie w tym unikalnym pojeździe.

Jak wygląda taki Ford Transit?

Ford Transit został wyposażony specjalnie z myślą o potrzebach ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz przemysłu leśnego. Konfiguracja wyposażenia pojazdu umożliwia transport różnych narzędzi z napędem, takich jak pilarki elektryczne, dmuchawy do liści czy nożyce do żywopłotu, zabezpieczonych w szufladach dla szybkiego i łatwego dostępu. Długie wanny na materiały w górnej części modułów wyposażenia idealnie nadają się np. na wysokie sekatory. Zintegrowane ładowarki pozwalają na bezpieczny transport i ładowanie 16 akumulatorów z systemu STIHL AP za pomocą zewnętrznego źródła zasilania w pojeździe, a dodatkowo użytkownicy mogą przewozić trzy akumulatory AR na plecach.

 

Dodatkowo…

…pojazd został wyposażony w liczne szuflady, otwarte skrzynie magazynowe bottBox i walizki serwisowe Systainer³, które służą do przechowywania części zamiennych, narzędzi i wyposażenia ochronnego. Dzięki korytu na pojemniki, użytkownicy mogą równocześnie korzystać z urządzeń napędzanych silnikiem spalinowym i akumulatorowymi, a płyty perforowane wyposażone w różne uchwyty, pomieszczą narzędzia takie jak szczypce do pakowania ręcznego i podnośniki do ścinki. Oświetlenie wnętrza i półek, gniazda 230 V oraz płyty perforowane to tylko niektóre z funkcji wyposażenia, które ułatwią pracę użytkownikom. Dodatkowo, pojazd wyposażony jest w specjalne miejsca na kanistry z paliwem, co zapobiega wyciekowi.