NOWA GENERACJA

KOSZE DACHOWE

Nowa generacja aluminiowych koszy dachowych. Wykorzystane do ich budowy aluminium jest lżejsze o 25%, a jednocześnie równie wytrzymałe co jego stalowy odpowiednik i doskonale odporne na korozję. Nowoczesne wzornictwo, szybki i łatwy montaż, aerodynamiczny przekrój relingów skutecznie redukuje hałas oraz opór powietrza.

Bagażnik doposażony w rolkę umożliwiającą ładunek oraz wyładunek przewożonych elementów. Anodowane aluminium, kompozytowe złącza i zaślepki, zapewniają wytrzymałość i długą żywotność.

Praktyczny kosz bagażowy

Każdy dostępny w naszym asortymencie kosz bagażowy do samochodu jest wykonany z wysokiej jakości, lekkich, a przy tym wytrzymałych stopów anodyzowanego aluminium i zaawansowanych kompozytów polimerowych, które zapewniają wyjątkową funkcjonalność i żywotność produktu na długi czas. Konstrukcja posiada aerodynamiczne zaślepki i belki poprzeczne, które skutecznie redukują hałas i opór powietrza, a także antywibracyjne łączenia. Jest odporna na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, silny wiatr czy promieniowanie słoneczne. W zestawie znajduje się również pełnowymiarowa rolka ładunkowa wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu kosz na dach samochodu jest nie tylko dodatkiem, ale także pomocnym narzędziem w codziennej pracy.

Kosz dachowy samochodowy firmy Rhino Products został starannie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Jego konstrukcja jest oparta na badaniach aerodynamicznych, co pozwala na skuteczną redukcję oporu powietrza i hałasu dochodzącego z zewnątrz.

Kosze dachowe do samochodu na dodatkowe bagaże

Bagażnik dachowy kosz marki Rhino pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej samochodu. Sprawdzi się w sytuacjach, gdy tradycyjny bagażnik okaże się niewystarczający do transportu wszystkich niezbędnych towarów i przedmiotów, takich jak m.in. drabiny czy inne ładunki – zbyt duże, aby przewozić je w środku auta. Jest wyjątkowo prosty i szybki w montażu, a zamocowanie go we wskazanych przez producenta punktach montażowych, eliminuje konieczność wiercenia. Kosz został wyposażony w specjalny system mocowania T-Track, znacznie ułatwiający proces dopasowania belek poprzecznych, czego efektem jest maksymalne skrócenie czasu montażu.

Sprzęt pasuje do większości pojazdów dostawczych dostępnych na rynku. O wyjątkowej jakości kosza na dach samochodu świadczy m.in. posiadany certyfikat TUV GS oraz pozytywne wyniki testów zderzeniowych 20g, które są dwukrotnie bardziej rygorystyczne niż testy konkurencyjnych firm. Dzięki temu kosz zapewnia pełne bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Zobacz katalog