POJAZDY TYPU VAN

MAŁE SAMOCHODY UŻYTKOWE

Małe samochody użytkowe

Małe auta dostawcze towarzyszą nam od dawna. Aż dziwne, gdy pomyśleć, że był czasy, kiedy niewielkie przedsiębiorstwa musiały sobie bez nich radzić. Małe dostawczaki potrafią zachwycić pojemnością, zadziwić niskimi kosztami eksploatacji i wzbudzić zazdrość tych, dla których znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem. Użyteczność dostawczych vanów może jeszcze wzrosnąć, gdy zdecydujemy się na zastosowanie w nich profesjonalnej zabudowy.

» Czytaj więcej

Zalety małych aut dostawczych – zabudowa Kangoo i nie tylko

Polski rynek oferuje wiele modeli, którym punktów do użyteczności doda specjalistyczna zabudowa: Kangoo, Berlingo, Scudo – to tylko niektóre z nich. Małe samochody dostawcze, choć nie pomieszczą tyle ładunku co ich więksi bracia, mają nad nimi niejedną przewagę. Takie pojazdy mogą poruszać się sprawniej i przede wszystkim szybciej niż masywne ciężarówki. Ich kierowcy nawet przez moment nie muszą się zastanawiać nad ograniczeniami wjazdu do miast. Van dotrze wszędzie tam, gdzie duży pojazd nie da rady wjechać. Niezwykle ważnym atutem jest także fakt, że samochody ważące mniej niż 3,5 tony mogą być prowadzone przez każdego kierowcę. Dla przedsiębiorcy dysponującego kilkoma autami klasy wspomnianego Renault Kangoo będzie to oznaczało wymierną oszczędność. Zatrudnienie „zwykłego” kierowcy jest tańsze niż w przypadku kierowcy zawodowego. Znalezienie kierowców bez dodatkowych uprawnień jest zresztą prostsze.

Samochody serwisowe – stajemy na wysokości zadania

W naszej firmie zatrudniamy fachowców wysokiej klasy. Przeistoczenie praktycznie dowolnego samochodu w pełni wszechstronny pojazd nie stanowi dla nas problemu. Z łatwością przygotowujemy np. samochody serwisowe. W tej roli (w zależności od potrzeb) dobrze sprawdzają pojazdy takie jak Fiat Fiorino, Ford Tourneo Courier czy Peugeot Partner. W razie potrzeby nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać pojazd większy, taki jak Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter czy Fiat Ducato. Niezależnie od Państwa decyzji gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, by przestrzeń, jaką oferują Państwa samochody, została wykorzystana najlepiej, jak się da. Bardzo często diabeł tkwi w szczegółach. Niejednokrotnie drobiazgowe dopasowanie zabudowy pozwala na stworzenie bardzo użytecznego pojazdu. To, czy nasi Klienci preferują małe hatchbacki, czy duże furgony, nie gra dla nas istotnej roli.

Dla każdego

Współczesna technika daje nam możliwości, o jakich kilka dekad temu można było najwyżej pomarzyć. Potrafimy dziś skonstruować zabudowę specjalistyczną dopasowaną do potrzeb niemal każdej funkcjonującej na polskim rynku branży. Bardzo często samochodem wybieranym przez naszych Klientów jest auto typu van. Nic w tym dziwnego, skoro zabudowa użytkowa vana może łatwo zostać dostosowana do wymogów pracowników mobilnych serwisów, wodociągów, energetyki czy pogotowia gazowego. Robimy wszystko, by nasze rozwiązania były łatwe w dostosowywaniu do bardzo ściśle określonych zadań. Tak naprawdę jedynym ograniczającym nas czynnikiem jest powierzchnia, którą oferują dostarczane do nas samochody. Siłą rzeczy zabudowa do małego auta nie będzie mogła równać się z zabudową do pojazdu pokaźnych rozmiarów.

Marka nie gra roli

Zawsze robimy co w naszej mocy, by dopasować się do wymagań stawianych nam przez Klientów. Możecie być Państwo pewni, że zabudowa do małego samochodu zostanie przez nas wykonana z taką samą dbałością, co analogiczna zabudowa do auta dużego. Z powodzeniem realizowaliśmy zlecenia dotyczące m.in. takich aut jak Citroen Berlingo, Citroen Jumper, Nissan Kubistar (także w odmianie Max), Nissan Primastar, Opel Movano, Peugeot Expert, Peugeot Boxer, Toyota ProAce, Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy czy Renault Master. Każde z tych zleceń było dla nas mierzeniem się z czymś nowym. Niekiedy wiązało się z pokonywaniem nietypowych trudności, co traktujemy jako doznanie kształcące i rozwojowe. Rozwijamy się, uczymy i zmieniamy bezustannie, aby stawać się firmą coraz lepszą, coraz bardziej innowacyjną i nowoczesną. Krótko mówiąc, chcemy być najlepsi w tym, co robimy.