Aktualności

Aby również na placu budowy można było wygodnie wykonywać czynności, do których potrzebny jest stabilny stół warsztatowy, bott oferuje idealne rozwiązanie:

mobilny warsztat MW1000.

Może być indywidualnie wyposażony i precyzyjnie dostosowany do wymagań danej branży. Po złożeniu, istnieje możliwość transportu mobilnego warsztatu wraz z wyposażeniem pojazdu bott vario3 i zabezpieczyć na czas podróży.

Wystarczy kilka prostych czynności, aby z kompaktowo złożonej jednostki stworzyć przestronne i stabilne stanowisko pracy. Wszystkie narzędzia są przechowywane w Systainer³ w zasięgu ręki. Duże, odporne na wstrząsy koła z pełnej gumy ułatwiają pokonywanie schodów. Powierzchnie ślizgowe i wpuszczony uchwyt na ramie ułatwiają załadunek do transportera przez jedną osobę.

Powierzchnie robocze i magazynowe można dowolnie powiększać, np. za pomocą kilku wielofunkcyjnych stołów i wysuwanych pojemników Systainer³. Otwory w wytrzymałym blacie stołu oferują elastyczne możliwości mocowania przedmiotów obrabianych za pomocą zacisków śrubowych i klamer.

Systainer³ ToolBox jest również przydatnym dodatkiem do mobilnego warsztatu. Dzięki temu narzędzia ręczne są szybko dostępne. Uchwyt do przenoszenia jest składany, dzięki czemu skrzynkę ToolBox można układać w stosy, dopasowując ją do systemu i łącząc z innymi Systainerami³ za pomocą zamka skrętnego T-LOC. ToolBox pasuje idealnie do wyposażenia pojazdu bott vario3, tak jak wszystkie inne Systainery³. Podczas jazdy jest on mocno zakotwiczony w szynach prowadzących w stelażu. Ponieważ ToolBox nie ma pokrywy, zapewnia dobry przegląd narzędzi ręcznych. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, oferuje ładowność do 20 kilogramów i pojemność ponad 27 litrów.