Aktualności

Dzięki bott Systainer³ ToolBag M otrzymujesz wszechstronnego towarzysza, który można nie tylko dostosować do wszelkiego rodzaju narzędzi, ale także idealnie pasuje do naszego wyposażenia pojazdu bott vario3.

Jednym z najnowszych członków obszernej rodziny Systainerów jest bott Systainer³ ToolBag M. Torba narzędziowa od producenta TANOS jest regulowana, wygodna w noszeniu i pozostaje wierna zaletom znanym z walizek narzędziowych Systainer3.

Co sprawia, że ​​ta torba na narzędzia jest tak wszechstronna?

Nową torbę narzędziową bott Systainer³ ToolBag M można dostosować do różnych celów: wewnętrzne karty narzędziowe są przymocowane do ścianek torby za pomocą pasków na rzepy, dzięki czemu można je łatwo przekładać lub całkowicie wyjąć. Oczka o różnych rozmiarach na kartach narzędziowych bezpiecznie trzymają wszystkie rodzaje narzędzi ręcznych. Wewnątrz znajduje się również uchwyt, który można wykorzystać do bezpiecznego transportu np. stojącej butelki z napojem. Liczne przegródki na zewnętrznych ściankach umożliwiają przechowywanie w torbie długopisów i małych części. Z boku umieszczono zewnętrzną kieszeń w formacie karty czekowej na np. wizytówki. Torba została zaprojektowana z myślą o udźwigu do 20 kg.

Niezależnie od tego, czy torba bott Systainer³ ToolBag M ma służyć jako dobrze zorganizowany system przechowywania, czy też jako pojemna skrzynka narzędziowa – solidna podstawa z tworzywa sztucznego zapewnia, że zawsze zachowa swój kształt.

Dlaczego torba szczególnie nadaje się do transportu w pojazdach użytkowych?

Dzięki szerokiemu, miękkiemu uchwytowi do przenoszenia i regulowanemu paskowi na ramię, nowa torba narzędziowa doskonale sprawdza się podczas transportu pieszego. Z drugiej strony, podobnie jak walizki serwisowe Systainer³, jest ona wyposażona w boczne uchwyty samochodowe. Dzięki temu można ją bezpiecznie dopasować do naszego systemu regałów do samochodów dostawczych bott vario3, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Po dotarciu na miejsce torbę z narzędziami można równie szybko i łatwo wyjąć z uchwytu mocowania. W połączeniu z Systainerami wszystkich generacji lub pasującą podstawą na kółkach można ją szybko i wygodnie przetransportować w dowolne miejsce.