Aktualności

Bott GmbH & Co. KG zaprezentuje na zbliżających się targach LogiMAT w Stuttgarcie (25-27 kwietnia 2023 r.) swój szeroki wachlarz wyposażenia i akcesoriów fabrycznych.

Na stoisku 5F05 w hali 5, oprócz gotowych konfiguracji, firma zaprezentuje również procesy informatyczne związane z planowaniem i sprzedażą.

Tym sposobem, światowy producent ma nadzieję przyciągnąć zarówno klientów, jak i sprzedawców.

Modułowość w  markach cubio, verso i avero

Prezentowane zastosowania pochodzą z trzech linii produktów – cubio, verso i avero – i cechują się modułowością. Pozwalają one na łączenie, planowanie, przeprojektowywanie oraz rozbudowywanie w oparciu o indywidualne potrzeby danego klienta. Moduły i meble tych marek możesz przejrzeć u nas na stronie w sekcji „KATALOGI” lub szybciej, klikając w ten link.

 

cubio

Jedną z najważniejszych cech systemu wyposażenia warsztatu cubio jest jego elastyczność w planowaniu, obejmująca kolorystykę, konfigurację i dostępne akcesoria. Wszystkie komponenty zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu i są używane na całym świecie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak średnie i duże firmy produkcyjne i montażowe, branża lotnicza i motoryzacyjna, edukacja, energetyka, a także straż pożarna i inne organizacje.

 

verso

Wyposażenie warsztatu z linii produktowej verso jest dostępne w czterech różnych kombinacjach kolorystycznych i jest szczególnie skierowane do mniejszych przedsiębiorstw oraz samozatrudnionych rzemieślników. Pomimo mniej obszernych możliwości projektowych oraz mniejszej różnorodności akcesoriów, nacisk kładziony jest na wysoką efektywność kosztową. Z powodu swojej doskonałej jakości i trwałości, wyposażenie warsztatu programu verso cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy mimo ograniczonego budżetu nie chcą rezygnować z najwyższej jakości narzędzi.

 

avero

Innowacyjna stacja robocza avero, którą prezentujemy, została zaprojektowana z myślą o manualnym montażu. Dzięki regulowanej wysokości blatów oraz dostosowywalnym uchwytom narzędziowym, zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę. Pojemne bottBox’y oraz szafka ścienna umożliwiają wygodne przechowywanie narzędzi i innych niezbędnych przedmiotów. Oświetlenie miejsca pracy jest przyjazne dla oczu i zapewnia idealne warunki do precyzyjnej pracy. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo konfiguratory planowania 3D dla urządzeń fabrycznych oraz stanowisk pracy. Przedstawione narzędzia planowania, skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dokładnie przedstawiają nowe instalacje i są częścią naszej kompleksowej obsługi projektów. Oferujemy również łatwy dostęp do informacji promujących sprzedaż i podstawowych informacji o naszych produktach, takich jak dane techniczne, zdjęcia, filmy i linki do akcesoriów, aby ułatwić współpracę z naszymi potencjalnymi partnerami handlowymi.