NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

RELINGI DACHOWE

Relingi KammBar®

To najnowsza generacja aluminiowych relingów dachowych, przystosowanych do większości, obecnych na rynku samochodów dostawczych.

Na dzień dzisiejszy są to jedne z najbardziej aerodynamicznych relingów dostępnych na rynku. Inspiracją do ich powstania były wieloletnie badania prof. Wunibalda Kamma nad zagadnieniami aerodynamiki. Kamm Bar to nie tylko wspaniałe połączenie siły, aerodynamiki oraz oszczędności w zużyciu paliwa, ale również prostota montażu i wytrzymałość. Użyte do ich produkcji anodowane aluminium sprawia, iż są one w 100% odporne na korozję. Nasze relingi KammBar posiadają również wszelkie, niezbędne certyfikaty, jak TÜV oraz 20g Crash Test.

Relingi DeltaBar®

Łączą w sobie korzyści aerodynamiki oraz wysoką wytrzymałość na duże obciążenia podczas transportu ładunku. Aerodynamiczny profil belki znacznie przyczynia się do redukcji hałasu oraz zużycia paliwa. Nasze relingi DeltaBar® posiadają wszelkie, znaczące certyfikaty, jak TÜV oraz 20g Crash Test.

Ograniczniki ładunku

Ograniczniki ładunku Rhino służą do zabezpieczenia przewożonego ładunku przed przemieszczaniem się. Szybkie w montażu, pasują zarówno do naszych relingów, jak również do koszy dachowych.

Rolki ładunkowe DeltaBar®

Rolka ładunkowa montowana jest do ostatniej belki z tyłu samochodu, dzięki czemu pojazd chroniony jest przed uszkodzeniami, a ładunek i wyładunek przedmiotów jest o wiele łatwiejszy. Rolka dostępna jest w kilku wariantach szerokości.