WYSOKIEJ JAKOŚCI

STOPNIE UŻYTKOWE

Stopie Rhino ułatwiają dostęp do samochodu oferując kilka rodzajów w zależności od potrzeb użytkownika. Wyprodukowane z wysokiej jakości kompozytów plastikowych, osadzonych na bardzo wytrzymałej, stalowej ramie. Pokrycie wykonane z elektroforetycznej powłoki, na którą została nałożona poliestrowa farba proszkowa, w celu zapewnienia maksymalnej odporności na korozję. Antypoślizgowa powłoka zapewnia maksymalną ochronę w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

ImpactStep™ – system absorbujący uderzenia

Zaprojektowany aby chronić samochód od wszelkiego rodzaju uszkodzeń parkingowych, jak również tych, związanych z ładunkiem. ImpactStep™ pomaga w optymalizacji kosztów użytkowania pojazdu dostawczego, poprzez redukcję wydatków oraz czasu niedostępności związanych z naprawami blacharsko-lakierniczymi. Niezależne badania potwierdziły, iż w pełni załadowany Mercedes Sprinter, wyposażony w ImpactStep™, jadąc z prędkością do 5km/h, może wytrzymać uderzenie o sile do 6 ton. Chroni tył pojazdu podczas kolizji przy małych prędkościach. Unikalna konstrukcja, chroniąca również podczas uderzeń niecentralnych. 2 gumowe amortyzatory z zakresem ugięcia do 60mm. Łatwa i szybka instalacja. Pełnowymiarowy stopień z powierzchnią antypoślizgową i paskiem odblaskowym. Poddany niezależnym badaniom laboratoryjnym.

Stopnie TowStep

Szybka i łatwa w demontażu centralna część. Stopień o pełnej szerokości z antypoślizgową powierzchnią. • Kąt skrętu do 110° dla ciągniętych przyczep. Zgodny z regulacją UN ECE 55. Maksymalne obciążenie 136 kg. Waga produktu, tylko 15kg. Dostosowany do pojedynczego i podwójnego gniazda elektrycznego.

Stopnie TowStep Duo

Podwójny stopień bezpieczeństwa z antypoślizgową powierzchnią, brak centralnej części, dostosowany do montażu haków holowniczych Euro4 z czterema punktami montażowymi. Szybka i łatwa w demontażu centralna część. Stopień o pełnej szerokości z antypoślizgową powierzchnią. Kąt skrętu do 110° dla ciągniętych przyczep. Zgodny z regulacją UN ECE 55. Maksymalne obciążenie 136 kg. Waga produktu, tylko 15kg. Dostosowany do pojedynczego i podwójnego gniazda elektrycznego

Stopnie SafeStep

Dostępne są dwie wersje stopnia SafeStep, podwójna i potrójna, przystosowane do różnych pojazdów. Głównym zadaniem tego stopnia jest ułatwienie dostępu do przestrzeni ładunkowej pojazdu, jak również zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas ładunku i rozładunku elementów znajdujących się na dachu samochodu. Dodatkowo, SafeStep™ może być doposażony w czujniki parkowania z dźwiękowym systemem ostrzegania, dla podniesienia poczucia bezpieczeństwa kierowcy.
Zgodność z certyfikatem TUV. Poddany testom zderzeniowym 20g. Taśma odblaskowa zamocowana na każdym stopniu. Szybki i łatwy montaż wraz z instrukcją.