AktualnościNowości produktowe

Co powiesz na naprawdę dużą skrzynkę narzędziową? Ze względu na swoją ogromną pojemność, Systainer³ XXL pomieści wiele rzeczy, których nie zmieścisz nigdzie indziej. Dzięki wyposażeniu samochodowemu bott vario3 nasi klienci mogą bezpiecznie, szybko i wygodnie schować walizkę.

Dla wielu naszych klientów Systainer³ jest stałym towarzyszem. Walizki TANOS, dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, nadają się nie tylko do zorganizowanego transportu materiałów roboczych. Nasze wyposażenie samochodowe bott vario3 zawsze było zaprojektowane tak, aby pomieścić zdecydowaną większość wariantów Systainerów w wyjątkowo oszczędny sposób. Niedawno opracowaliśmy również niestandardowe rozwiązanie dla największego przedstawiciela rodziny Systainer³: Systainer³ XXL. Dostępna w wysokościach 237 mm i 337 mm, ta walizka narzędziowa jest bardzo duża: ma 792 mm szerokości i 296 mm głębokości. Dzięki elementom blokującym T-Loc można ją łączyć z wieloma innymi produktami z rodziny Systainer.

Aby bezpiecznie i wygodnie umieścić Systainer³ XXL w naszych pojazdach, opracowaliśmy zmodyfikowaną szufladę, która jest dostosowana do wielkości pojemnika. Podobnie jak nasze dobrze znane półki na skrzynie, utrzymują one Systainer³ XXL na miejscu i można je całkowicie wyciągnąć z modułu półek jedną ręką. Umożliwia to dostęp do zawartości bez podnoszenia obudowy.

By, nawet po wyboistej jeździe, nasi klienci mogli znaleźć wszystko w Systainerze³ tak jak go spakowali, jako wyposażenie dodatkowe oferujemy półkę z dwoma pasami pierścieniowymi z blokadą zaciskową. Dzięki temu Systainer³ XXL nadaje się szczególnie do transportu nieporęcznego i delikatnego sprzętu roboczego.

Oczywiście wyposażenie pojazdu bott vario3 jest również zaprojektowane do bezpiecznego przechowywania innych skrzynek narzędziowych. W zależności od konfiguracji nasi klienci mogą przymocować, naprawić i schować swój sprzęt w zaledwie kilka chwil.