ULEPSZONA KONSTRUKCJA

SYSTEMY DO TRANSPORTU DRABIN

Nowy SafeStow4® zapewnia bezpieczny i bezwysiłkowy ładunek i rozładunek drabin. SafeStow4® dostępny jest w czterech wariantach

Lżejszy od poprzedniej wersji o 3kg, dzięki czemu zyskujemy dodatkową nośność.

Ulepszona konstrukcja i nowy system mocowania pasów oraz systemy

Antywibracyjne. Pozwala na ładunek oraz rozładunek, nawet bardzo ciężkich drabin z poziomu podłoża. Dostępne cztery wersje, do różnych drabin (pojedynczej, dwóch drabin, ekstra szerokiej oraz specjalnego zastosowania*). System wyposażony jest w siłowniki gazowe, wspomagające podnoszenie i opuszczanie. Wykonany z bardzo wytrzymałego stopu aluminium oraz elementów ze stali nierdzewnej. Ulepszona, aerodynamiczna konstrukcja.

Wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia, dla podniesienia bezpieczeństwa transportu. Dostępny w dwóch wymiarach długości 2.2m i 3.1m. Ograniczniki ładunku dołączone w zestawie.

Maksymalne obciążenie SafeStow4 to 60 kg. Pasuje do wszystkich naszych relingów oraz aluminiowych koszy dachowych. Posiada certyfikat TUV oraz pozytywne wyniki testów zderzeniowych 20g.

System LadderStow

Manualna prowadnica drabinowa LadderStow™, służy do szybkiego i bezpiecznego ładunku/rozładunku drabin, z niskich pojazdów dostawczych.
Manualne ładowanie za pomocą suwaków zapewniających niskie tarcie.
Eliminuje konieczność wchodzenia na samochód. Dostępne w wersji trzymetrowej.
Regulowana wysokość i szerokość dla różnych rodzajów drabin. Głębokość 120-220mm / Szerokość 350-500mm. Multi – regulowany pasek wraz z klamrą do montażu drabiny z tyłu pojazdu. Klamra zgodna z regulacjami B5 EN 361.
Maksymalna głębokość przewożonych drabin 220mm.

Uchwyt do przewozu drabiny

Drabina tylne drzwi

Drabina na tylne drzwi została zaprojektowana tak, aby łączyła się ze stylizacją pojazdu, na którym zostanie zamocowana. Posiada przyjazne dla użytkownika okrągłe ramiona oraz antypoślizgowe stopnie. W celu zapewnienia łatwej i szybkiej instalacji, posiadamy specjalnie przystosowane zestawy montażowe. Płyty dołączone w zestawie, przeznaczone są dla danego modelu pojazdu. Zapewniają one dodatkowe wzmocnienie drzwi oraz działają jako szablon do zaznaczenia otworów przed wierceniem.

Uchwyt na drabinę