Aktualności

Wyposażenie pojazdu bott vario3 można skonfigurować według indywidualnych potrzeb i uzupełnić o innowacyjne elementy do zabezpieczania ładunków. W tym celu firma bott stale opracowuje nowe produkty, aby praca w specjalnych branżach i handlu była bardziej wydajna. Specjalna wersja powstała na potrzeby szklarzy.

Szklarze, monterzy okien lub stolarze mogą zabezpieczyć i uporządkować swoje duże płaskie przedmioty, takie jak okna i drzwi podczas transportu.

Konstrukcja systemu bott vario3 umożliwia idealny podział powierzchni użytkowej i integrację z pojazdem. Ta specjalna zabudowa składa się z elementów zestawu konstrukcyjnego bott vario3. Zastosowane części zapewniają, że można łatwo dodać kolejne elementy, takie jak dodatkowe uchwyty, podpory na bardzo długie elementy.

Szyny mocujące są zintegrowane z bagażnikiem, dzięki czemu ładunek można szybko i łatwo zabezpieczyć na czas podróży. Profil ochronny wykonany z miękkiego tworzywa TPE chroni ładunek przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Na życzenie wysięgniki mogą wspierać ładunek na dolnym końcu zabudowy. Są one również wyposażone w profil ochronny TPE. Regulowana stopka podtrzymuje profil na podłodze. Zapewnia to stabilną podstawę i wysoką nośność. Kąt nachylenia można dostosować do warunków panujących w pojeździe. Za pomocą komponentów systemu bott vario3 można zintegrować pojemniki na Systainery3. Pozwala to optymalnie wykorzystać przestrzeń dostępną na dodatkowe wyposażenie.