AKCESORIA

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacja elektryczna w samochodzie

Wspieramy fachowców i specjalizujemy się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju usług związanych z zabudowami samochodowymi. Nasza oferta ma charakter kompleksowy i szczegółowy. Działamy według własnych projektów lub dostarczonych przez Klienta. Jedną z naszych kluczowych usług jest całkowicie nowa instalacja elektryczna w samochodzie – pracujemy zarówno na samochodach użytkowych, jak i specjalnych.

» Czytaj więcej

Montujemy nowe instalacje elektryczne w samochodach

Wyspecjalizowaliśmy się w zabudowach samochodów specjalnych. Są to pojazdy stworzone z myślą o bardzo konkretnych zadania. Dlatego też ich zabudowa powinna być dostosowana do warunków, w których będą użytkowane. Instalacja elektryczna w samochodzie specjalnym jest elementem, o który trzeba zadbać w pierwszej kolejności.

Współpracujemy zarówno z branżą elektryczną, pogotowiem energetycznym, jak i pogotowiem gazowym, wodociągowym, serwisem maszyn przemysłowych czy wózków widłowych. Przygotowujemy pojazdy w taki sposób, aby specjaliści mogli jak najsprawniej wykonywać swoje codzienne obowiązki.

Gniazdko elektryczne w samochodzie specjalnym jest bardzo ważną częścią całej zabudowy. Do niego podłączane są różnego typu narzędzia oraz urządzenia służące fachowcom z wielu branż podczas pracy. Projektując zabudowę, uwzględniamy przede wszystkim rozkład całej przestrzeni, w taki sposób, aby podstawowe elementy instalacji elektrycznej samochodu znalazły się w optymalnych miejscach.

Instalacje elektryczne dopasowane do charakteru pracy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że specjaliści nie mogą tracić czasu na poszukiwanie takich elementów, jak gniazdko w samochodzie. Cała zabudowa ma służyć jednemu zdaniu i w taki sposób ją projektujemy. Nasze projekty spełniają wszystkie założenia funkcjonalne, a przy tym zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Niezwykle ważne jest też oświetlenie znajdujące się w pojeździe. W naszych projektach uwzględniamy funkcjonalne oświetlenie stanowisk roboczych. Dbamy o to, aby cała przestrzeń była dobrze oświetlona, ułatwiając pracę osobom przebywającym w pojeździe. Wielu specjalistów pracuje w nocy i korzysta z dodatkowego sprzętu. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze pod ręką mieli gniazdo elektryczne w samochodzie. Dzięki temu będą w stanie szybko podłączyć sprzęt w razie nagłej potrzeby.

Każde zainstalowane przez nas gniazdo elektryczne w samochodzie będzie umieszczone w optymalnym miejscu i w pełni sprawdzone. Wszystkie instalacje wykonujemy przestrzegając przepisów bezpieczeństwa oraz obowiązujących norm prawnych. Oddając Klientom gotową zabudowę, dajemy pewność, że otrzymują w pełni certyfikowany produkt.

Projektujemy instalacje elektryczne w samochodach od wielu lat – przez ten czas nasza firma zyskała pozycję lidera w branży. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych, oryginalnych komponentach od sprawdzonych dostawców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.