USŁUGI DODATKOWE

OKLEJANIE POJAZDÓW

Kompleksowa oferta na oklejanie pojazdów samochodowych

Oklejanie pojazdów prywatnych lub firmowych zyskuje na popularności. Użytkownicy samochodów dostrzegają liczne zalety, jakie oferuje estetyczna i trwała okleina. Wraz ze zmianą koloru pojazdu, okleina stanowi również doskonały nośnik reklamowy, dzięki któremu firma poprawi rozpoznawalność marki wśród konsumentów. W firmie Pronar świadczymy kompleksowe usługi reprezentacyjnego oklejania aut, wykorzystujące zaawansowane techniki graficzne.

Flota pojazdów firmowych może szybko przeobrazić się w narzędzie informacyjno- reklamowe, będące ważnym elementem systemu budowania profesjonalnego wizerunku. Proponowane przez nas wyklejanie pojazdów świetnie sprawdza się również jako element ochronny dla karoserii, co umożliwia uzyskanie wyższej ceny przy późniejszej odsprzedaży. Firma Pronar od wielu lat okleja samochody firm transportowych, przedstawicieli handlowych czy pojazdy o specjalistycznym przeznaczeniu. Zajmujemy się wykonaniem okleiny na samochodach osobowych, ciężarowych, busach, przyczepach, lub innych maszynach wchodzących w skład majątku trwałego przedsiębiorstwa. Proces realizacji usługi prowadzimy od A do Z, przejmując na siebie zadania związane z projektowaniem nietuzinkowej grafiki, wykonaniem okleiny, oraz jej montażem na pojeździe.

» Czytaj więcej

Profesjonalne oklejanie aut reklamą na karoserii

Zachęcamy do czerpania korzyści z nowoczesnych technologii poligraficznych, umożliwiających szybkie oklejenie całego samochodu. Oferujemy również możliwość nałożenia okleiny na poszczególne elementy karoserii, co pozwala zredukować koszt wykonania okleiny. Oklejanie aut reklamą gwarantuje spektakularne efekty wizualne, a dany pojazd natychmiast wyróżni się z tłumu innych uczestników ruchu i skupi na sobie wzrok przechodniów. Jednorazowa inwestycja w wytrzymałą okleinę skutkuje wieloletnią przydatnością do użycia. Stacjonarne banery reklamowe generują znacznie większe opłaty na wynajem powierzchni niż oklejanie pojazdów, mając jednocześnie mniejszy zasięg oddziaływania na potencjalnych klientów. Oklejanie pojazdu w naszym parku maszynowym odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń poligraficznych. Wyróżnia nas nieograniczona elastyczność projektowa. Każde realizowane przez nas zlecenie ma niepowtarzalny charakter, wymagający niestandardowego podejścia.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów zyskujesz możliwość realizacji dowolnej wizji projektowej. Szczególne znaczenie przykładamy także do procesu aplikowania gotowej folii na karoserię pojazdu. Wyklejanie pojazdów poprzedzamy skrupulatnym oczyszczeniem powierzchni lakierniczej, dzięki czemu świeżo nałożona folia pozostaje wolna od pęcherzyków powietrza i punktowego osłabienia warstwy kleju. Folia wykorzystywana do produkcji okleiny pozostaje odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu zachowuje swoją fabryczną barwę niezależnie od warunków atmosferycznych.

Oklejenie całego samochodu – co warto wiedzieć?

Oklejanie pojazdów to złożony proces technologiczny, który wymaga odpowiedniego zaplanowania. Warto mieć świadomość wymagań wstępnych, jakie musi spełnić pojazd przed przystąpieniem do oklejenia. Technologię aplikowania folii dobieramy na podstawie stanu technicznego pojazdu, uzgadniając z klientem wszelkie dostępne warianty. W parku maszynowym Pronar zapewniamy usługi doradcze, pomagając klientom w dopasowaniu optymalnego rozwiązania do kształtu i rozmiaru karoserii. Oklejanie pojazdu we współpracy z firmą Pronar następuje bez udziału pośredników – wszystkie czynności wykonujemy na miejscu, odpowiadając za jakość każdego elementu okleiny. Stosujemy sprawdzone technologie zabezpieczenia wydruku, skupiające się na laminatach foliowych. Gwarantujemy pełną wodoodporność elementów graficznych, czyniąc oklejanie pojazdu lepszą i tańszą alternatywą dla lakierowania.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Pronar na oklejanie pojazdów firmowych, która staje się ważnym filarem strategii marketingowej w przedsiębiorstwach z dowolnej branży.