DEDYKOWANE DO RÓŻNYCH ZADAŃ

ZABUDOWY SPECJALNE

Samochody specjalne to pojazdy o specyficznej konstrukcji. Pozwalają bowiem na wykorzystanie ich do zadań specjalnych, innych niż zwykłe samochody, którymi poruszamy się na co dzień. W związku z tym i zabudowa takich pojazdów musi być specyficzna.

Samochody specjalne o charakterze ambulansów będą potrzebowały innej zabudowy aniżeli pojazdy pożarnicze, gazowego pogotowia technicznego, czy laboratorium do poboru próbek wody. Zabudowa samochodów specjalnych przeznaczonych do przewozu pacjentów zawiera najczęściej instalacje tlenowe, butlę tlenową, szafki i regały na materiały opatrunkowe, nosze mocowane do podłogi, odpowiednie oświetlenie. Dodatkowo – istnieje możliwość wyłożenia sufitu i ścian specjalnymi płytami, które będą odporne na działanie środków dezynfekcyjnych.

Elementy zabudów specjalnych
Samochody specjalne przeznaczone do poboru próbek laboratoryjnych posiadają zabudowę, która składa się z zestawu szafek wraz z blatem roboczym, zlewu odpornego na działanie kwasów, regał z półkami na pojemniki na próbki.

Jeszcze inne zabudowy posiadają samochody pożarnicze przeznaczone dla grup poszukiwawczo-ratowniczych czy pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych. Zabudowy samochodów specjalnych można więc przygotować w taki sposób, by i taki pojazd w pełni mógł spełnić swoje zadanie.

Zabudowy specjalne z możliwością indywidualnego dopasowania

Producent zabudów specjalnych Bott GmbH & Co KG współpracuje z nami od 2000 roku. Bazując na rozwiązaniach dostarczanych nam przez tę firmę, jesteśmy w stanie przekształcić niemal dowolnego rodzaju pojazd we wszechstronny i w pełni kompleksowy samochód serwisowy. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w aucie w każdym typie auta, w oparciu o jego specyfikę oraz dostępne opcje zabudowy.

Możliwości, jakie oferuje system bott vario3 pozwalają uzyskać zabudowę specjalistyczną, adekwatną do pojazdów z niemal każdej funkcjonującej na rynku branży, w tym m.in. samochodów użytkowanych przez pracowników pogotowia gazowego, wodociągowego i energetycznego, jak również aut serwisujących wózki widłowe lub maszyny budowlane oraz rolnicze.

Nasze rozwiązania, dzięki swojej modułowej konstrukcji, są niezwykle łatwe w dostosowywaniu do precyzyjnie określonych zadań. Jedynym ograniczeniem w kontekście możliwej do wykonania zabudowy samochodów specjalnych jest dostępna powierzchnia.

Zabudowy specjalistyczne bott vario3 – zakres opcji

Nasza firma zapewnia Państwu dedykowany projekt oraz indywidualną konfigurację specjalistycznych zabudów samochodowych, pozwalającą na uzyskanie perfekcyjnej organizacji przestrzeni użytkowej auta. Wśród dostępnych w naszej ofercie propozycji znajdują się zarówno elementy stałej zabudowy, jak i liczne, pomniejsze akcesoria dodatkowe, w tym m.in.:

 •  szafki, pułki i szuflady,
 •  szafy systemowe oraz systemy do organizacji przestrzeni wewnątrz szuflad,
 • perforowane i szczelinowe płyty, umożliwiające samodzielną organizację wyposażenia samochodu,
 •  wygodne i mobilne skrzynie z linii verso oraz cubio,
 •  moduły podpodłogowe,
 •  profesjonalne instalacje elektryczne,
 •  stoły warsztatowe,
 •  kąciki czystości,
 •  zestawy prądowo-powietrzne,
 •  instalacje pneumatyczne i olejowe,
 • elektronarzędzia, kompletne zestawy CNC wraz z akcesoriami oraz narzędzia manualne,
 •  oświetlenie do stanowisk roboczych,
 •  elementy zabezpieczające przewożony ładunek.

W przypadku zainteresowania współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu,

Pronar bott – kompleksowa zabudowa pojazdów specjalnych