AKCESORIA

INSTALACJE OLEJOWE ORAZ PNEUMATYCZNE

Instalacje olejowe oraz pneumatyczne

Olej to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych w każdym pojeździe – zarówno osobowym, wykorzystywanym do celów prywatnych, jak i firmowym lub rolniczym, używanym w działalności gospodarczej. Kontrolowanie jego poziomu oraz regularna wymiana oleju pozwalają utrzymać określone podzespoły pojazdu w dobrym stanie. Do pracy z płynami eksploatacyjnymi w samochodach różnego typu służy profesjonalna instalacja olejowa. Dzięki niej można w wygodny, czysty i skuteczny sposób przeprowadzić serwis każdego pojazdu – wymienić olej na nowy, usunąć stary czy nasmarować części.

Nasza oferta obejmuje możliwość zaprojektowania oraz wyposażenia zabudowy auta serwisowego w takie rozwiązanie jak nowoczesna instalacja olejowa do maszyn rolniczych i budowlanych. Tworzymy profesjonalne systemy, pozwalające kompleksowo zarządzać procesem wymiany lub uzupełniania płynów eksploatacyjnych różnego typu, w tym olejów do silnika i przekładni, płynów do chłodnic, smarów itp. Dzięki zastosowanym przez nas rozwiązaniom można w komfortowy sposób odebrać zużyty płyn, a także uzupełnić nowy – bez wycieków, zanieczyszczeń, pod całkowitą kontrolą.

Przygotowywane przez nas instalacje olejowe mogą obejmować dystrybutory, pompy oleju, zbiorniki na zużyte płyny, systemy monitorowania płynów, dozowniki do oleju, pompy pneumatyczne i ręczne, zwijadła, systemy zarządzania płynami i wiele innych podzespołów. Kompleksowo wyposażymy zabudowę auta serwisowego, aby możliwe było wykonanie różnych rodzajów usług, związanych z serwisowaniem pojazdów rolniczych oraz maszyn budowlanych.

» Czytaj więcej

Nowoczesna instalacja pneumatyczna do samochodu

Instalacje pneumatyczne to wszechstronne wyposażenie i jedno z najbardziej przydatnych rozwiązań w pracach związanych z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną. Pozwalają błyskawicznie usunąć wiele popularnych problemów oraz przeprowadzić szereg napraw, ułatwiając jednocześnie pracę i podnosząc jej efektywność. Dziś tego typu systemy stosuje się już nie tylko w największych, profesjonalnych warsztatach. Coraz częściej można je spotkać również w samochodach serwisowych, służących do prowadzenia prac w terenie, poprzez dojazd do siedziby klienta lub miejsce wystąpienia awarii.

Nasza oferta obejmuje również taką usługę jak budowa instalacji pneumatycznej w zabudowie samochodu. Możemy kompleksowo wyposażyć dany pojazd w szereg nowoczesnych rozwiązań –  wydajny kompresor, mufy do sprężonego powietrza, zaślepki wysokociśnieniowe, kolanka odporne na wysokie ciśnienie, pistolety do pompowania kół, regulatory ciśnienia, wytrzymałe przewody, zestawy przygotowania powietrza i wiele innych. Wszystkie stosowane przez nas elementy instalacji pneumatycznej są najwyższej klasy, dzięki czemu system w niezawodny sposób może służyć przez długi czas. Dbamy również o solidny montaż – instalacja pneumatyczna do samochodu zachowa swoją sprawność nawet w trudnych warunkach terenowych, w których często konieczne jest skorzystanie z usług serwisu. Wykonane przez nas systemy sprężonego powietrza najczęściej są wykorzystywane w naprawie lub pracach konserwacyjnych maszyn budowlanych i rolniczych.

Wszechstronna instalacja pneumatyczna, która ułatwia pracę

Projektowane instalacje znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach. Są niezbędne m.in. w takich działaniach jak pompowanie kół, usuwanie nieczystości sprężonym powietrzem, napędzanie narzędzi i urządzeń oraz wykonywanie prac lakierniczych. Przy odpowiednio dobranym systemie pneumatycznym cięcie, szlifowanie, polerowanie, lakierowanie, pompowanie, a nawet czyszczenie zajmuje mniej czasu i pochłania mniej wysiłku.

Dbamy o to, by instalacja spełniała wszystkie oczekiwania naszych klientów, odpowiadając ich potrzebom. W profesjonalny sposób optymalizujemy cały system, by dostarczał niezbędną ilość sprężonego powietrza do każdego punktu odbioru. Bazujemy przy tym na wieloletnim doświadczeniu. Wiemy, jak zaprojektować instalację pneumatyczną do zabudowy samochodu, by korzystanie z niej było nie tylko efektywne, ale także maksymalnie komfortowe.