POZNAJ NAS

NASZA HISTORIA I DOŚWIACZENIE

Jesteśmy na rynku już od 30 lat

Poza zabudowami samochodowymi obszarem naszej działalności jest również sprzedaż profesjonalnych narzędzi i maszyn dla motoryzacji i przemysłu. Nasza siedziba znajduje się w Gajkowie pod Wrocławiem, oddziały zlokalizowane są w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Zabrzu. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych projektantów wyposażonych w samochody demonstracyjne oraz nasze wieloletnie doświadczenie.
Zabudowy samochodów serwisowych

Nawiązanie współpracy z Europejskim liderem

W roku 2000 rozpoczęliśmy współpracę z europejskim liderem w dziedzinie produkcji systemów zabudowy samochodów użytkowych oraz zabudowy samochodów specjalnych firmą Bott GmbH & Co KG. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową.
0
Lat doświadczenia
0
Specjalistów
0
Zabudowanych pojazdów
0
Zadowolonych klientów

DOŚWIADCZENIE BUDOWANE LATAMI

CERTYFIKATY I REFERENCJE

Nasza praca została wielokrotnie doceniona przez naszych klientów. Działamy z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nowy projekt odpowiadał najwyższym standardom.

WYPOSAŻENIE POJAZDU

DLACZEGO MARKA bott?

W czasach, w których serwis, usługa i terminowość odgrywają tak dużą rolę, nieodzowne jest zapewnianie klientom szybkiej i nieskomplikowanej pomocy. Wyposażenie pojazdu stanowi gwarancję skrócenia czasów szukania i pustych przebiegów – w efekcie uzyskuje się wzrost produktywności. W ruchomym warsztacie narzędzia i materiały robocze rozmieszczone są w sposób przejrzysty, oszczędny i kompaktowy. Dodatkowe prace montażowe wykonuje się bezpośrednio na miejscu. Wysokiej jakości stanowisko pracy stanowi motywację dla Państwa pracowników a klientom prezentuje stosowny profesjonalizm.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

ZALETY ROZWIĄZAŃ bott

Dopracowany i kompleksowy program produktów z mnóstwem zalet i korzyści dla każdego użytkownika mówi sam za siebie – w ramach tej linii produktów niektóre korzyści są jednak decydujące.

Wysokiej jakości materiały

Optymalny „mix materiałów”: aluminium anodowane, blacha stalowa perforowana i tworzywa sztuczne stosowane są w aspekcie bezpieczeństwa, stabilności, poziomu hałasu i ciężaru.

Indywidualne dopasowanie

W celu optymalnego wykorzystania przedziału bagażowego dla każdego zastosowania jest do dyspozycji wiele głębokości montażowych oraz duża liczba szerokości i wysokości montażowych – są one indywidualnie dopasowywane do każdego pojazdu.

Możliwość rozbudowy

System można łatwo zmieniać i rozszerzać według indywidualnego zapotrzebowania. Wszystkie komponenty współgrają ze sobą zwiększając wartość użytkową zabudowy.

Wykwalifikowana kadra

Montażyści są certyfikowani przez producenta firmę Bott Gmbh. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości dostępnych akcesoriów jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty. Możesz nam zaufać!

Zachowanie gwarancji producenta

Posiadamy odpowiednią dokumentację producentów samochodów użytkowych. Po montażu naszej zabudowy nie utracicie Państwo gwarancji producenta aut.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

FILMY PROMOCYJNE bott

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM