ZABUDOWA SAMOCHODÓW

SYSTEM bott vario3

Efektywna praca wymaga stworzenia doskonałej organizacji przestrzeni użytkowej pojazdu.
bott vario3 dzięki unikalnej budowie modułowej jest rozwiązaniem niezwykle efektywnym.

Znacznie więcej niż tylko regały w pojeździe – Bott vario3

Wnętrze pojazdu bott vario3 charakteryzuje się tym, że jest czymś więcej niż tylko regałami w samochodzie. Dzięki indywidualnemu dostosowaniu wnętrza pojazdu do Twoich potrzeb możesz zoptymalizować pracę w swoim mobilnym warsztacie. Ich niska waga pozwala zaoszczędzić dużo paliwa.

Nasz system regałów w pojeździe serwisowym oferuje przedsiębiorcy perfekcyjną aranżację wnętrz z szafkami narzędziowymi i stołami warsztatowymi. Dzięki nowo dostosowanym wymiarom systemu korzystamy jeszcze efektywniej z wnętrza Twojego samochodu. Żadna ilość miejsca nie jest zmarnowana i niezagospodarowana!

Nasze wyposażenie w pojazdach jest uniwersalnie konfigurowalne i oferuje szeroką gamę opcji zabezpieczenia ładunku. Szczególnie praktyczny jest nasz nowy system C-Lash, dzięki któremu można szybko i łatwo zintegrować pasy mocujące na półkach i wannach regałowych. Również szuflady w nowym systemie oferują mnóstwo dobrze zorganizowanej przestrzeni do przechowywania. Składany stół warsztatowy ze zintegrowanym imadłem rozszerza obszar roboczy z tyłu pojazdu.

Zobacz katalog

Porządek żyje z nami

W szafce z szufladami lub w walizkach – takich jak praktyczny nowy Systainer³ – możesz systematycznie przechowywać małe części i materiały eksploatacyjne. Dzięki temu masz wszystko pod ręką i zawsze masz doskonały przegląd swojego osprzętu. Dzięki naszym partnerom Festool i Tanos oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi i produkty, które są idealnie dopasowane do naszego wyposażenia pojazdu.

Nasze płyty perforowane perfo pozwalają na mocowanie haków i uchwytów na narzędzia w dowolnym miejscu pojazdu. Wszystkie narzędzia i osprzęt są widoczne i szybko dostępne.

Na życzenie powiększamy również powierzchnię ładunkową wyposażenia pojazdu za pomocą rozwiązania podpodłogowego. Podwójne dno rozszerza system o szuflady, które są łatwo dostępne z zewnątrz.

bott vario3 może być optymalnie dostosowany do wszystkich wariantów pojazdów użytkowych, takich jak furgon, skrzynia, skrzynia z podwójną kabiną, pick-up, samochód w wersji kombi lub z prostym bagażnikiem, samochód ciężarowy lub przyczepą.