POJAZDY TYPU TRANSPORTER

Zbudowy do średnich samochodów użytkowych

Dopracowany w szczegółach system modułowy dla wszystkich wymagań i ergonomicznej pracy daje możliwość dowolnego łączenia ze sobą wszystkich elementów funkcjonalnych. Połączenie materiałów z blachy stalowej, aluminium i tworzywa umożliwia stworzenie „wyposażenia na miarę”, jak również gwarantuje optymalizację ciężaru, bezpieczeństwa i stabilności.

warsztat mobilny - zabudowy-samochodowe.pl

Warsztat mobilny skrojony na miarę potrzeb

Pracujemy z wykorzystaniem systemów mobilnych zaprojektowanych przez firmę Bott GmbH & Co KG. Dzięki olbrzymiemu wachlarzowi dostępnych opcji oraz ich modułowej konstrukcji, nasze realizacje w każdym przypadku odznaczają się wysoką ergonomią. Konfigurując mobilne warsztaty dla naszych klientów, zapewniamy maksymalne wykorzystanie dostępnych możliwości zabudowy w ramach konkretnego pojazdu.

System bott vario3 pozwala z łatwością dostosować projekt zarówno do Państwa oczekiwań, jak i do specyfiki konkretnej branży. Przy jego zastosowaniu możemy uzyskać m.in. pojazdy z wyposażeniem właściwym dla serwisantów maszyn budowlanych, gospodarczych oraz wykorzystywanych w obrębie hal magazynowych, jak również opcje dedykowane dla pracowników pogotowia wodociągowego, gazowego lub energetycznego.

Jedynym czynnikiem, który ogranicza nas przy projektowaniu poszczególnych zabudów serwisowych jest przestrzeń dostępna wewnątrz pojazdu.

Jakie elementy może obejmować zabudowa serwisowa bott vario3?

Wszechstronność i niezwykle szeroki wachlarz proponowanych przez naszą firmę rozwiązań, pozwoli Państwu nie tylko perfekcyjnie zorganizować powierzchnię użytkową Państwa samochodu, ale również wyposażyć warsztat mobilny w komplet niezbędnego wyposażenia. Bazując na naszym asortymencie, mogą Państwo wybierać m.in. spośród licznych wariantów:

  •  półek oraz szafek z szufladami,
  •  szczelinowych i perforowanych płyt do samodzielnej konfiguracji,
  •  stołów warsztatowych,
  •  szafek systemowych i systemów wewnątrz szufladowych,
  •  poręcznych skrzyń i walizek,
  •  rozmaitego rodzaju instalacji olejowych, pneumatycznych czy elektrycznych,
  •  zestawów prądowo-powietrznych,
  •  oświetlenia roboczego,
  •  zabezpieczeń transportowych,
  •  maszyn CNC i narzędzi ręcznych oraz elektrycznych.

Ponadto, jeśli chodzi o zabudowy samochodów serwisowych średniej wielkości, bardzo dobrze sprawdzającym się rozwiązaniem są moduły podpodłogowe, pozwalające uzyskać zupełnie nową i odizolowana od reszty samochodu przestrzeń ładunkową.

Warsztat mobilny – sprawdź nasze propozycje

Zobacz katalog