AKCESORIA

KĄCIK CZYSTOŚCI

Artykuły sanitarne do samochodu

Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości artykułów sanitarnych do samochodu. Praktyczne akcesoria pozwalają zachować higienę w trudnych i niesprzyjających warunkach. Nasza oferta obejmuje pojemniki na ręczniki, dozowniki na mydło oraz kanistry do przechowywania wody. Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz również kompaktowe umywalki oraz inne artykuły niezbędne do wygodnego przeprowadzania podstawowych zabiegów sanitarnych.

Oferujemy akcesoria i urządzenia od sprawdzonych producentów, gwarantujących wytrzymałość, niezawodność i przede wszystkim funkcjonalność dostępnych artykułów. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa.

Artykuły sanitarne do samochodu to praktyczne przedmioty, które zwiększają komfort jazdy nawet w trakcie najdłuższych tras. Eliminują konieczność częstego wychodzenia z pojazdu, co wpływa na lepszą wydajność pracy i przekłada się na mniejsze koszty. Ułatwiają ponadto utrzymanie wnętrza samochodu w czystości.

» Czytaj więcej

Kanistry do przechowywania wody

Praktyczne kanistry na wodę są lekkie i wygodne w transportowaniu i przechowywaniu. Zostały wyposażone w solidne uchwyty pozwalające na komfortowe i stabilne przenoszenie. Wybrane modele zawierają krany umożliwiające bezpośrednie nalanie wody do pojemnika. Kanistry posiadają niezbędne atesty potwierdzające bezpieczeństwo kontaktu tworzywa z wodą pitną. To sprawia, że produkty te nadają się doskonale do przechowywania wody przeznaczonej do spożycia.

Oferujemy kanistry w kilku pojemnościach, co pozwala na wybór produktu najlepiej dopasowanego do różnych potrzeb. Odpowiedni kształt oraz twardy materiał wykonania zapewniają znakomitą stabilność kanistrów.

Dozowniki mydła do samochodu

Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz funkcjonalne dozowniki mydła do auta. Oferujemy modele manualne oraz automatyczne z czujnikiem ruchu. Urządzenia pozwalają na szybkie i wygodne wydanie porcji środka myjącego. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się dozowniki z sensorem ruchu. Nie wymagają one naciskania, a jedynie podsunięcia ręki pod czujnik ruchu. Taka forma obsługi ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii. Jest też bardzo szybka i wygodna.

Nowoczesne dozowniki mydła do busa są łatwe i komfortowe w obsłudze. Umożliwiają błyskawiczne nałożenie na dłoń porcji mydła, a także proste napełnienie zbiornika. Pojemniki wydają jednorazowo niewielką porcję środka myjącego, co w zupełności wystarcza do dokładnego umycia rąk. Jednocześnie funkcja ta pozwala na kontrolę zużycia ilości produktu, co przekłada się na oszczędności finansowe – firma nie jest narażona na straty wynikające z niekontrolowanego zużycia środków higienicznych.

Dozowniki mydła są wytwarzane z wysokogatunkowych materiałów. Proponujemy modele metalowe oraz wyprodukowane z tworzywa sztucznego. Cechują się dobrą funkcjonalnością oraz atrakcyjną ceną. Ze względu na możliwość formowania tworzyw sztucznych oraz łączenia ich z elementami z innych materiałów dozowniki cechują się ciekawym wyglądem. To pozwala klientom na wybór dozownika idealnie komponującego się z otoczeniem.

Podajniki na ręczniki papierowe

Dla zwiększenia funkcjonalności i wygody korzystania z pojazdów oferujemy też pojemniki na papierowe ręczniki. To lekkie, przydatne artykuły sanitarne, ułatwiające zachowanie porządku i higieny w pojeździe. Pojemniki wykonane z tworzywa sztucznego albo stali nierdzewnej są solidne, wytrzymałe oraz odporne na zarysowania, korozję i wilgoć. Odpowiedni kształt wycięcia w podajniku ułatwia wyciąganie pojedynczych sztuk ręczników.

Akcesoria są przystosowane do przechowywania ręczników o różnej grubości oraz wielkości. Występują w wersjach wiszących i wolnostojących. Ze względu na swe kompaktowe wymiary stanowią świetne rozwiązanie do małych przestrzeni. Nie zajmują wiele miejsca, co sprawia, że pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń, co jest szczególnie ważne w mniejszych pojazdach.

Artykuły sanitarne do auta zostały skonstruowane w taki sposób, aby posiadały one maksymalnie ekonomiczne i użyteczne rozwiązania w kwestii podawania ręczników. To przekłada się na wygodę użytkowania oraz niższe koszty. Pomaga też w ograniczaniu odpadów, co stanowi istotną korzyść dla środowiska. Dozowniki są bardzo łatwe i wygodne w obsłudze. Specjalna budowa sprawia, że z łatwością wyciągniesz z nich ręczniki, a także włożysz do środka nowy zestaw.

Umywalka do samochodu

Aby zwiększyć komfort korzystania z pojazdów oraz zachować maksymalną higienę w samochodzie, warto zamontować również mobilną umywalkę. Nowoczesne urządzenia wyposażono w niezależny system ze zbiornikami na czystą i brudną wodę. Nie wymagają one podłączenia do wody, instalacji elektrycznej ani baterii. Solidna, elegancka konstrukcja o optymalnych wymiarach sprawia, że sprzęt zmieści się nawet w mniejszych przestrzeniach.

Umywalki zostały wytworzone zgodnie z obowiązującymi wytycznymi z zakresu higieny i bezpieczeństwa. Materiały wykorzystane do produkcji są zgodne z europejskimi normami żywnościowymi.