MODUŁY SKŁADOWANIA

bottTainer

Zabudowa autolawety z modułem bottTainer

Skrzynki narzędziowe bottTainer to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują wydajnych i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie zabudowy lawet samochodowych. Optymalna organizacja składowania na otwartej przestrzeni, wzrost możliwości załadunkowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa ładunku to tylko niektóre powody, dla których moduł bottTainer cieszy się tak ogromną popularnością wśród właścicieli pojazdów z otwartymi platformami.

Odpowiednia zabudowa autolawety może okazać się sporym wyzwaniem. Konieczność pogodzenia funkcjonalności, stabilnej konstrukcji oraz ochrony przed czynnikami atmosferycznymi to najważniejsze zadanie, przed którym swoją producenci tego rodzaju systemów. Z modułami bottTainer wszystko staje się prostsze, a codzienne użytkowanie lawet i otwartych przyczep otwiera przed Państwem całkowicie nowe możliwości. Poszczególne narzędzia robocze oraz akcesoria wreszcie mogą być przechowywane na przyczepie lub lawecie w sposób zorganizowany, bezpieczny i stabilny, co znacznie podnosi komfort pracy i ułatwia wykonywanie poszczególnych obowiązków.

» Czytaj więcej

Autolaweta zabudowa – dlaczego warto wybrać bottTainer?

Dzięki skrzynkom narzędziowym Bott Tainer cały proces zabudowy staje się prosty i łatwo dostępny. Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką funkcjonalnością oraz uniwersalnym zastosowaniem modułów sprawiają, że Bott Tainer sprawdzi się w dowolnym modelu auta z lawetą. Bez względu na to, w jakiej branży wykorzystywany jest samochód, zabudowa autolawety stanowi rozwiązanie, które pozwoli zwiększyć poziom satysfakcji z codziennej eksploatacji.

W jakich obszarach moduły bottTainer znajdą zastosowanie?

Kompleksowe zabudowy otwartych platform, które realizujemy z wykorzystaniem modułów bottTainer, dostarczają wymiernych korzyści swoim właścicielom i użytkownikom, sprawdzając się w takich branżach, jak m.in.:

  • pomoc drogowa,
  • transport i logistyka,
  • projektowanie ogrodów,
  • serwis i usługi naprawcze,
  • służby komunalne,

a także w wielu innych obszarach, zmieniając samochód z lawetą w mobilne centrum serwisowe.

W przypadku pojazdów specjalistycznych, do których z pewnością zalicza się autolaweta, zabudowa zwykle spełnia kilka istotnych funkcji. Przede wszystkim, musi ona ułatwić dostęp do niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów. Istotnym czynnikiem jest również bezpieczeństwo, które moduł bottTainer gwarantuje dzięki wzmocnionym profilom stalowym oraz solidnym zamkom. Zabudowa autolawety to również sposób na optymalne wykorzystanie każdego dostępnego skrawka przestrzeni. Pod tym względem moduły Bott również okazują się niezastąpione, oferując szeroką gamę szafek, szuflad, schowków, wysuwanych tac, walizek oraz innych elementów, które można swobodnie dostosowywać do własnych potrzeb.

Atrakcyjna cena i funkcjonalność dostosowana do potrzeb

Liczne możliwości dzielenia przestrzeni do przechowywania pozwalają precyzyjnie dopasować zabudowę lawety samochodowej do indywidualnych potrzeb Klientów oraz specyfiki wykonywanych przez nich zadań. Dostęp do poszczególny kufrów, schowków czy regałów również jest zapewniony indywidualnie, dzięki zastosowaniu rolet, bocznych drzwi czy osłon na zawiasach.

W przypadku służb miejskich szczególnym problemem jest bezpieczne i stabilne przewożenie narzędzi takich jak miotły, łopaty oraz inne narzędzia ogrodowe. Ich transportowanie luzem grozi nie tylko uszkodzeniem sprzętu, ale także wyrządzeniem wielu innych szkód. Moduł bottTainer odpowiada także na ten problem, oferując praktyczne rozwiązanie w postaci uniwersalnej kratki z uchwytami mocującymi na tylną ścianę kabiny.

Autolaweta – zabudowa, która zwiększa możliwości

W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć funkcjonalną zabudowę autolawety z modułami bottTainer. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania dla danej branży. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybkie terminy realizacji.

Zobacz katalog