MODUŁY BOTT VARIO3

MODUŁY PODPODŁOGOWE

Moduły podpodłogowe do auta

Dzięki oferowanym modułom podpodłogowym pomagamy naszym Klientom tworzyć funkcjonalną przestrzeń użytkową, umożliwiającą łatwiejszą i bardziej efektywną pracę, niezależnie od branży. Bott VARIO3 to uniwersalny system, sprawdzający się przy realizacji najbardziej wymagających projektów, a instalowane przez nas szuflady podpodłogowe do auta zapewniają maksymalne wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego pojazdu.

Jeśli Państwa praca zakłada częste wyjazdy do klientów, połączone z wykonywaniem czynności serwisowych lub specjalistycznych usług, odpowiednia organizacja połączona z optymalizacją przestrzeni załadunkowej stają się koniecznością. Moduły podpodłogowe do samochodu nie tylko pozwolą zmieścić więcej sprzętu, niezbędnych akcesoriów lub narzędzi, ale także zapewnią bezpieczny transport oraz łatwy dostęp, stojąc na straży porządku oraz doskonałej organizacji.

» Czytaj więcej

Solidne i funkcjonalne szuflady podpodłogowe do samochodu

Szafki podpodłogowe do auta z serii Bott VARIO3, na podstawie których realizujemy zabudowy samochodów typu kombi, furgonów czy busów, pozwalają uzyskać nieograniczone możliwości załadunkowe oraz robocze. Szeroka gama indywidualnie dopasowywanych modułów, organizerów, szuflad czy szafek sprawia, że nasze zabudowy sprawdzają się w modelach wszystkich najpopularniejszych marek, bez względu na ich rozmiar czy segment. Szczególną zaletą, która charakteryzuje szuflady podpodłogowe do samochodu, jest możliwość przewożenia w nich sprzętu oraz przedmiotów o niestandardowość gabarytach, uniemożliwiających ich transport w standardowych szafkach pionowych.

Warsztat na kołach – niezawodne moduły podpodłogowe Bott VARIO3

Charakterystyczne wyposażenie każdego samochodu serwisowego lub patrolowego stanowią dziesiątki, a nierzadko setki rozmaitych narzędzi, akcesoriów czy niewielkich elementów. Często problemem okazuje się nie brak miejsca w aucie, ale szybki i bezproblemowy dostęp do wszystkich kluczowych przyrządów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą projektowane indywidualnie zabudowy samochodowe, których integralnym i niezwykle ważnym elementem są właśnie moduły podpodłogowe.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaplanować i wykonać dowolną zabudowę, od projektu do realizacji. Zapewniamy rozwiązania dopasowane do specyfiki Państwa działalności, sposobu korzystania z pojazdu oraz jego wymiarów i zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Wykorzystywane przez nas szafki podpodłogowe do samochodu charakteryzują się prostym montażem oraz brakiem konieczności znacznego ingerowania w fabryczne elementy nadwozia, dzięki czemu cały proces ich montażu przebiega sprawnie i szybko.

Moduły podpodłogowe do samochodu – tani sposób wyposażenia wozu serwisowego

Wykorzystując moduły podpodłogowe do auta Bott VARIO3, jesteśmy w stanie wykonać solidną i niedrogą zabudowę, która posłuży użytkownikom pojazdu przez długie lata. Wzmocniona konstrukcja nośna, modułowa budowa, ergonomicznie zaprojektowane układy – wszystko to oraz wiele więcej jesteśmy w stanie zaoferować, przekształcając Państwa furgon lub busa w funkcjonalny, wszechstronny pojazd serwisowy.

Zorganizowana i efektywna praca w terenie już nigdy nie będzie problemem – bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz akcesoriów roboczych stanie się prostsze, pod warunkiem wyposażenia samochodu w moduły podpodłogowe, szafki, szuflady oraz pozostałe rozwiązania z serii Bott VARIO3. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej wyceny na zabudowę Państwa pojazdu.

Moduły podpodłogowe do auta - zabudowy-samochodowe.pl
Zobacz katalog