POJAZDY TYPU KOMBI

SAMOCHODY OSOBOWE KOMBI

Zabudowa kombi – zalety

Dobrze zorganizowana przestrzeń w bagażniku jest zaletą samą w sobie. Pozwala łatwo odnaleźć potrzebne narzędzia pracy, co ma bezpośrednie przełożenie na szybkość realizacji zlecenia, a także zmniejsza ryzyko zgubienia potrzebnych aktualnie elementów. Gdy wszystko ma swoje miejsce, zlokalizowanie brakującego narzędzia nie stanowi żadnego wyzwania.

Na dodatek nasze produkty nie wpływają w znaczący sposób na zużycie paliwa. Zabudowa kombi jest bowiem bardzo lekka. Do jej stworzenia używamy głównie aluminium oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. W efekcie nawet w pełni wyposażona powierzchnia magazynowa nie spowoduje strat w paliwie ani nie utrudni prowadzenia pojazdu.

Kolejnym ważnym atutem przemawiającym za tym rozwiązaniem jest bezpieczeństwo. Odłożone w wyznaczone miejsca narzędzia, małe elementy czy delikatne materiały nie ulegają uszkodzeniom nawet na wyboistej drodze. Zabudowa kombi posiada własny system zabezpieczeń, który uniemożliwia przemieszczanie się przedmiotów. Na dodatek wykorzystuje całą dostępną przestrzeń, dzięki czemu pomieści się znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

» Czytaj więcej

Zabudowa do kombi w naszej ofercie

W naszym katalogu znajdują się dziesiątki produktów zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu w pojazdach typu kombi. Sprawdzą się praktycznie w każdym samochodzie, niezależnie od marki. Wiele systemów jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb, co gwarantuje otrzymanie najlepszej zabudowy do kombi. W ramach oferty proponujemy montaż m.in.:

  • platformy montażowe,
  • systemy walizek,
  • szafki z szufladami,
  • zestawy ostrzy z walizką do przechowywania,
  • ścianki działowe/wtykowe,

 

i wiele innych. Na dodatek wszystkie są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu zabudowa do kombi prezentuje się w pełni profesjonalnie.

Cena zabudowy kombi

Więcej informacji na temat kosztów wykonania i zakupu modułów można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi specjalistami. Dołożą oni wszelkich starań, aby pomóc w wyborze najkorzystniejszej zabudowy do kombi. Zachęcamy wobec tego do zadawania nam pytań.

Zabudowa do kombi - zabudowy-samochodowe.pl
Zobacz katalog