POJAZDY TYPU FURGON

DUŻE SAMOCHODY UŻYTKOWE

Przyjeżdżacie Państwo samochodem typu Furgon i odjeżdżacie Waszym wszechstronnym pojazdem serwisowym.
Projektujemy i produkujemy skrojone na miarę wyposażenia pojazdów, które są w pełni dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Przy czym największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, porządek i efektywność.

zabudowa busa, zabudowa furgonów - zabudowy-samochodowe.pl

Zabudowy busów

bott vario3 jest to w pełni dopracowany system. Konstrukcja modułowa otwiera wyjątkowo wszechstronne, dokładnie dostosowane do wymiarów auta, możliwości zabudowy. Wyposażenie Państwa pojazdu ograniczone jest tylko wielkością jego wnętrza.

Już samo wyposażenie w regały i szafki, będzie stanowić dla Państwa podstawę zorganizowanej i efektywnej pracy w terenie. Profesjonalny osprzęt i użyteczne akcesoria dają Państwu możliwość przejrzystego, kompaktowego, pewnego i bezpiecznego przechowywania narzędzi i materiałów roboczych. W taki sposób Państwa samochód staje się wszechstronnym pojazdem serwisowym!

Profesjonalna zabudowa busa

Nasze podejście do zabudowy jest kompleksowe. Zajmujemy się zarówno wykładaniem powierzchni ochronnej na ściany i podłogi furgonu, jak i optymalną organizacją wnętrza. Po tych zabiegach zabudowa warsztatowa busa może zostać doposażona w narzędzia, przyrządy, umeblowanie i akcesoria niezbędne w pracy. Dzięki temu samochód zostaje przystosowany do charakteru wykonywanego przez Państwa zawodu.

Nie zapominamy przy tym o estetycznej stronie zabudowy furgonów. Wszystkie elementy wyposażenia zostają zamontowane z wcześniejszym zaplanowaniem układu. Pozwala to na łatwiejsze odnajdywanie aktualnie potrzebnych rzeczy oraz podnosi komfort pracy.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów. Zabudowy warsztatowe busów tworzone są z wysokogatunkowego aluminium anodowanego, perforowanej blachy stalowej i wysokiej jakości tworzyw sztucznych. To połączenie gwarantuje stabilność, wytrzymałość oraz długoletnią eksploatację naszych zabudów do busa. Dbamy również o to, aby nie obciążały one pojazdu. W ten sposób nie wzrasta koszt użytkowania samego samochodu. Zapewniamy, że wszystkie materiały zostały też przetestowane pod kątem bezpieczeństwa.

Realizujemy praktycznie każde zlecenie. W ciągu ponad 20 lat funkcjonowania naszej firmy w praktyce przygotowaliśmy zabudowy busów dla całego przekroju marek. Zdobyliśmy doświadczenie pracując na takich samochodach jak Mercedes, Ford, Volkswagen, Renault, Fiat, Iveco i wielu innych. Jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania, niezależnie od posiadanego przez Państwa pojazdu.

Zabudowa warsztatowa do busa

Wszystkie prace przy zabudowie furgonów są na bieżąco konsultowane z klientami. Wprowadzamy wyłącznie te zmiany, które są potrzebne użytkownikowi. Jest to możliwe dzięki modułowej konstrukcji systemu bott vario3. W ten sposób klienci nie muszą przepłacać za zbędne rozwiązania.

Warto również dodać, że posiadamy pełną dokumentację producentów samochodów użytkowych. Oznacza to, że zabudowa do busa w naszym wykonaniu nie anuluje gwarancji producenta pojazdu. Wprowadzenie jakichkolwiek modyfikacji jest całkowicie bezpieczne! Na dodatek można je łatwo zmieniać lub rozszerzać ich możliwości.

Zabudowa busa w dobrej cenie!

Ze względu na stosowany system modułowy cena montażu wyposażenia zależy od kilku czynników. Jesteśmy ponadto otwarci na różne propozycje modyfikacji, jeśli mieszczą się w zakresie naszych usług. Z tego powodu zabudowa busa wyceniana jest indywidualnie. To stanowi gwarancję, że cena będzie dostosowana do potrzeb klientów.

Wszystkich zainteresowanych kompleksową zabudową warsztatową busa zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na pytania i przygotujemy wycenę zlecenia. Nasi fachowcy pomogą też w doborze właściwego wyposażenia.

Zobacz katalog