NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

ZABUDOWY SAMOCHODOWE

Zobacz w jaki sposób możesz skonfigurować swoje auto dostawcze. Systemy zabudów samochodów użytkowych bott dają szerokie możliwości wykorzystania tam, gdzie ważny jest każdy szczegół. Oddajesz zwykły bus, a odbierasz profesjonalny warsztat mobilny. Jest on nie tylko w pełni funkcjonalny, ale i bezpieczny, co czego przykładamy wielką wagę. Kolejną zaletą jest wysoka jakość wykonania co przekłada się na zwiększoną trwałość. Ceny zabudów aut dostawczych są relatywnie niskie do możliwości, jakie oferują. Sprawdź nasze wcześniejsze realizacje, także na wybranych modelach aut. Sprawdź nasze wcześniejsze realizacje.

Duże samochody użytkowe

Przyjeżdżacie Państwo samochodem typu Furgon i odjeżdżacie Waszym wszechstronnym pojazdem serwisowym.

Średnie samochody użytkowe

Dopracowany w szczegółach system modułowy dla wszystkich wymagań i ergonomicznej pracy.

Małe samochody użytkowe

Idealnym rozwiązaniem w małych samochodach jest moduł podpodłogowy.

Samochody osobowe kombi

Szafki z szufladami i walizkami serwisowymi mocowane są na platformie, która jest zakotwiona w istniejących punktach mocowania w samochodzie.

Moduły podpodłogowe

Umożliwiają wygodną obsługę drzwi przesuwnych i tylnych. Duża pojemność składowania, punkty mocowania na pokrywie, szuflady z pełnym wysuwem.

Moduły bottTainer

Idealne do organizacji miejsca składowania i zabezpieczenia ładunku na otwartych przestrzeniach ładunkowych.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

ZALETY ROZWIĄZAŃ bott

Dopracowany i kompleksowy program produktów z mnóstwem zalet i korzyści dla każdego użytkownika mówi sam za siebie – w ramach tej linii produktów niektóre korzyści są jednak decydujące

Wysokiej jakości materiały

Optymalny „mix materiałów”: aluminium anodowane, blacha stalowa perforowana i tworzywa sztuczne stosowane są w aspekcie bezpieczeństwa, stabilności, poziomu hałasu i ciężaru.

Indywidualne dopasowanie

W celu optymalnego wykorzystania przedziału bagażowego dla każdego zastosowania jest do dyspozycji wiele głębokości montażowych oraz duża liczba szerokości i wysokości montażowych – są one indywidualnie dopasowywane do każdego pojazdu.

Możliwość rozbudowy

System można łatwo zmieniać i rozszerzać, tak jak tego potrzebujesz. Wszystkie akcesoria są ze sobą kompatybilne, co umożliwia zastosowanie wielu praktycznych rozwiązań.

Wykwalifikowana kadra

Montażyści są certyfikowani przez producenta firmę Bott GmbH & Co KG. Doskonale znają asortyment i wiedzą jak zabezpieczyć i zamontować każdy element by zabudowane auto służyło jeszcze przez wiele lat. Możesz nam zaufać!

Zachowanie gwarancji producenta

Posiadamy odpowiednią dokumentację producentów samochodów użytkowych. Po montażu naszej zabudowy nie utracicie Państwo gwarancji producenta aut.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM