AKCESORIA

STOŁY WARSZTATOWE

W dobrze wyposażonych pojazdach serwisowych nie może zabraknąć miejsca na powierzchnię roboczą. W tej roli doskonale sprawdza się uniwersalny stół warsztatowy. Pozwala on na przeprowadzenie wielu podstawowych, a nawet zaawansowanych napraw czy modyfikacji elementów. Wystarczy podjechać nim we wskazane miejsce, aby zrealizować usługę bez zbędnego przewożenia sprzętu do siedziby i z powrotem.

» Czytaj więcej

Profesjonalny warsztat w samochodzie

Aby stół faktycznie sprawdzał się jako zaufane miejsce do przeprowadzania prac, nie może być jedynie płaską powierzchnią przymocowaną do wnętrza busa. Musi spełniać znacznie więcej funkcji. Dlatego proponowany przez nas warsztat w samochodzie składa się m.in. z:

  • kilku profili pionowych,
  • kanałów do kabli z listwą szczotkową do profilu pionowego,
  • wysięgników do profilu pionowego,
  • szyn z wózkiem,
  • szyn mocujących,
  • oprawy oświetleniowej bądź lamp,
  • płyt perforowanych perfo,
  • półek,
  • ram wychylnych,

oraz innych elementów w zależności od modelu. Każdy posiada jednak duży blat roboczy pokryty laminatem. W ten sposób stół warsztatowy na kołach lub stacjonarny zapewnia komfortową pracę z narzędziami i materiałem. Jest on w stanie wytrzymać obciążenie sięgające nawet 200 kg, a więc poradzi sobie niemal z każdym elementem, który wymaga obróbki w przestrzeni roboczej.

Wymiary stołów różnią się w znaczący sposób. Dlatego posiadamy kilka modeli, które można bez problemu dobrać do danego busa. Stół warsztatowy z imadłem można ponadto zmodyfikować pod względem wyposażenia czy rozmiarów. Dopasujemy się do wymagań naszych klientów. Indywidualne podejście zostało już docenione przez wiele osób poszukujących prawdziwie profesjonalnych rozwiązań dla własnej firmy.

Warto zaznaczyć, że stoły nie obciążają w znaczący sposób pojazdu. Są one bowiem tworzone przy użyciu wysokogatunkowych surowców, takich jak aluminium, stal nierdzewna czy tworzywa sztuczne. W ten sposób stół warsztatowy mobilny nie przyczynia się do radykalnego zwiększenia zużycia paliwa czy utrudnienia jazdy. Można też go bez problemu przenosić z wnętrza busa na zewnątrz i z powrotem. W praktyce da sobie z tym radę nawet jedna osoba, więc nie każdy wyjazd pojazdu serwisowego do klienta musi mieć asystę.

Modułowy uniwersalny stół warsztatowy

Na nasz asortyment składają się także moduły, które montuje się na blatach stołów warsztatowych. Posiadają one nasadzaną ramę z płytami perforowanymi perfo i szczelinowymi. Tak skonstruowany stół z narzędziami zapewnia szybki dostęp do aktualnie potrzebnych materiałów oraz sprzętu. Ponadto pomaga w utrzymaniu porządku wewnątrz busa. Miejsce stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi chroni je także przez zgubieniem lub zniszczeniem. Moduły tworzą ergonomiczne miejsce pracy przy stole warsztatowym z imadłem również dzięki szufladom wewnętrznym i wysuwanym. Na dodatek całe wyposażenie jest dostępne w różnych kolorach, co pozwala dostosować je do identyfikacji wizualnej firmy.

Ile kosztuje stół warsztatowy na kołach?

Ponieważ dostarczamy indywidualnie dostosowywane rozwiązania, wyceniamy je w równie indywidualny sposób. Pod uwagę bierzemy kilka czynników, m.in. model i rodzaj mobilnego stołu warsztatowego, liczbę elementów czy dodatkowe akcesoria. Oznacza to, że nasi klienci płacą wyłącznie za to, czego realnie potrzebują.

Z przyjemnością pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. W tym celu należy skontaktować się z naszymi specjalistami drogą telefoniczną lub mailową. Ich doświadczenie pozwoli skompletować nowoczesny warsztat w samochodzie w atrakcyjnie niskiej cenie.