Aktualności

Dzięki nowym, rozbudowanym pojazdom demonstracyjnym MAN chce zwrócić uwagę na różnorodne możliwości, jakie producent pojazdów oferuje dla branży. We współpracy z producentem zabudów pojazdów użytkowych Bott GmbH & Co. KG, MAN spełnia wymagające potrzeby klientów.

MAN Truck & Bus Deutschland GmbH wprowadza na drogi rozwiązania dla handlu. Do dyspozycji zespołu handlowego MAN TGE jest kilka nowych pojazdów demonstracyjnych z zabudowami i adaptacjami specyficznymi dla branży – dwa z nich są wyposażone w wyposażenie pojazdu bott vario3. Połączenie pojazdów użytkowych MAN i rozwiązań producentów nadwozi ma na celu przekonanie firm handlowych – i zbliżenie do siebie zespołów sprzedaży firm partnerskich.

Mobilny warsztat z jednego źródła

Dwa pojazdy opracowane przez bott opierają się na różnych koncepcjach. Wiśniowo-czerwony MAN TGE jest reprezentatywny dla kompletnych rozwiązań ex works.

Klienci otrzymują predefiniowane, uniwersalne rozszerzenie do swojego pojazdu, które może skonfigurować bezpośrednio sprzedawca MAN – wszystko z jednego źródła” – wyjaśnia Samir Karic, lider zespołu ds. zarządzania produktami Van.

Dzięki standardowemu rozstawowi osi, normalnemu dachowi i napędowi na tylne koła ten wzorowy pojazd demonstracyjny ma najmniejszą przestrzeń ładunkową dostępną dla MAN TGE.

Maksymalne obciążenie przyczepy wynoszące 3,5 tony czyni ten wariant szczególnie interesującym dla firm, które transportują ciężki sprzęt lub materiały na przyczepie” – kontynuuje Karic.

Indywidualny i wyrazisty

Srebrnoszary MAN TGE Individual Lion S jest skierowany do firm, które chcą wyróżnić się na tle swoich konkurentów rynkowych dzięki wyposażeniu dostosowanemu do ich potrzeb i specjalnym cechom konstrukcyjnym” – mówi Karic.

Pojazd wyróżnia się poprzez czerwone akcenty kolorystyczne, nakładki na lusterka o karbonowej stylistyce i skórzane fotele. To tylko niektóre ze szczególnie prestiżowych detali MAN TGE Individual Lion S. Dzięki drugiemu rzędowi siedzeń model demonstracyjny oferuje miejsce nawet dla sześciu osób. Tylna część przestrzeni ładunkowej została przekształcona w warsztat dzięki systemowi regałów typu bott vario3.

Jak sama nazwa wskazuje, skupiamy się tutaj na indywidualności” – wyjaśnia Karic. Dotyczy to zarówno ekskluzywnego wyposażenia dostarczonego przez producenta pojazdu, jak i wyposażenia pojazdu, które można dostosować w najdrobniejszych szczegółach.

Wspólne wartości

Zabudowa pojazdu od bott i furgonetka MAN to nie tylko wizualne dopasowanie. Obie firmy kierują się podobnymi wartościami: skupiają się na pierwszorzędnych i trwałych produktach, indywidualności i natychmiastowej, kompleksowej obsłudze klienta.

Kiedy otwieramy tylne drzwi, regały do samochodów dostawczych bott naprawdę błyszczą. Wrażenie wysokiej jakości potwierdza się również podczas użytkowania. Na przykład, bott wyznacza wysokie standardy w odniesieniu do szuflad” – mówi Karic.

Pozytywnie ocenia również współpracę z bott: „Cenię bott jako absolutnie niezawodnego partnera biznesowego. Jesteśmy w stałym dialogu. Frank Pohlmann nasz kontakt w firmie bott, regularnie informuje nas o nowościach w portfolio produktów i innych wydarzeniach„.

W przyszłości wspólnym celem obu firm jest dalsza intensyfikacja współpracy między zespołami sprzedaży. Połączenie pojazdów MAN i sprzętu bott in-vehicle, które jest obecnie prezentowane w formie dwóch pojazdów użytkowych, pokazuje wyraźną synergie obu firm.