Cały czas jesteśmy przodującą firmą w wykonawstwie zabudów samochodów dostawczych na potrzeby energetyki.

Znakomitym przykładem jest nasze ostatnie zlecenie. Zabudowa samochodu serwisowego dla Energetyki PAŻP. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej inwestuje w profesjonalny sprzęt, aby zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa w ruchu lotniczym.

Zabudowa samochodów dostawczych wykonana przez naszą firmę posłuży energetykom zabezpieczającym zasilanie urządzeń operacyjnych znajdujących się w obiektach PAŻP na terenie całego kraju. Dzięki niej skrócą czas przywracania działania krytycznych elementów infrastruktury po uszkodzeniach i awariach.

Specjalistyczna zabudowa samochodu, jaka została tu wykonana zawiera wszystko, co niezbędne do prac serwisowych instalacji i urządzeń elektroenergetycznych. Posiada specjalistyczną zabudowę warsztatową wraz z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, obszernym bagażnikiem oraz drabinę. Został wyposażony w szereg specjalistycznych narzędzi i urządzeń pomiarowych.

Dodatkowe elementy, w jakie zostało wyposażone auto to narzędzia izolowane do pracy pod napięciem, elektronarzędzia akumulatorowe, agregat prądotwórczy, kompresor oraz mobilny dystrybutor paliwa.