Aktualności

Szybki dostęp do apteczki w sytuacji awaryjnej może uratować życie. Nasz nowy Systainer³ M112 First Aid firmy bott ma wszystko, czego potrzebujesz w firmowej apteczce – a w razie potrzeby nawet zastępuje apteczkę samochodową.

Dzięki naszemu wyposażeniu pojazdów bott vario3, Systainery³ są zawsze pod ręką, gdy trzeba szybko załatwić sprawę. W tym kontekście zwykle mówimy o przepływach pracy oszczędzających czas. Ale łatwy i szybki dostęp do Systainera³ może okazać się praktyczny także w sytuacjach awaryjnych: Zawartość nowego Systainera³ M112 First Aid odpowiada „małej apteczce dla firm” zgodnie z normą DIN 13157. Systainer³ szczególnie nadaje się jako walizka do przechowywania – dzięki bocznym prowadnicom można go przechowywać szczególnie oszczędzając miejsce i bez problemu zintegrować w systemie zabudowy pojazdu bott vario3. Ponieważ wystarczy jeden uchwyt, aby połączyć go z innymi Systainerami³, transport na miejsce użytkowania jest również łatwy. Oznacza to, że zawsze masz go pod ręką, gdy go potrzebujesz. Apteczka pierwszej pomocy musi być także dostępna dla firm na placach budowy.

Jaka jest różnica w stosunku do apteczki samochodowej?

Apteczka samochodowa zgodna z normą DIN 13164 jest obowiązkowym wyposażeniem pojazdów w wielu krajach Unii Europejskiej. Nasz bott Systainer³ M112 zawiera między innymi wszystkie elementy niezbędne w apteczce samochodowej. Oznacza to, że nie musisz nosić w pojeździe osobnej apteczki, o ile masz przy sobie bott Systainer³ M112. Pozostałe komponenty zgodne z normą DIN 13157 są również uwzględnione. Aby mieć pewność, że wszystko pozostanie w porządku nawet podczas wyboistych przejażdżek, oferujemy również zestaw przegródek i wkładkę do pokrywy.