Aktualności

Ostatnio partnerzy z Bott Ltd. wdrożyli projekt dla długoletniego klienta XYZ Machine Tools. Firma wykorzystuje samochody dostawcze Ford Transit w swojej flocie pojazdów.

Podczas wyposażania swojej nowej floty serwisowej, składającej się z 17 pojazdów, firma postanowiła skorzystać z profesjonalnego wyposażenia dostarczanego przez bott.
Zespół z Wielkiej Brytanii współpracował ściśle z XYZ Machine Tools, aby opracować koncepcję, która została indywidualnie dostosowana do potrzeb klienta. XYZ Machine Tools jest uważane za największego dostawcę narzędzi w Wielkiej Brytanii.
Zadaniem zespołu serwisowego jest montaż i regularna konserwacja maszyn do obróbki sprzedawanych przez tę firmę. Dlatego też, ważne jest, aby wszystkie narzędzia i materiały robocze były bezpiecznie składowane, dobrze zorganizowane i łatwo dostępne wewnątrz pojazdów.

Porządek = efektywniejsza praca

Nasi koledzy z Wielkiej Brytanii wykorzystali wyposażenie bott vario3, aby stworzyć innowacyjne mobilne stanowiska pracy w pojazdach floty. System skrzynek Systainerów³ został zintegrowany z wyposażeniem pojazdu, aby zapewnić przejrzyste uporządkowanie małych części i materiałów eksploatacyjnych. Technicy mogą teraz szybko pakować, magazynować, transportować, załadowywać i rozładowywać narzędzia robocze. Dzięki wykorzystaniu całej dostępnej przestrzeni ładunkowej, zespół serwisowy może przewozić więcej części zamiennych niż w poprzednich samochodach dostawczych, co pozwala na efektywniejszą pracę oraz skracanie czasu przestoju klientów.

 

Zaplecze wsparcia w firmie z meblami serii bott verso

Mobilni technicy serwisowi w firmie XYZ Machine Tools z siedzibą w Burlescombe, Devon, otrzymują wsparcie od wewnętrznego zespołu. Klient wyposażył pomieszczenie elektroniczne w sprzęt warsztatowy firmy bott z serii verso. Asortyment verso oferuje solidne i trwałe opcje przechowywania sprzętu testowego i narzędzi. Wyposażenie obejmuje wybór szaf systemowych, stoły warsztatowe z regulacją wysokości oraz stanowiska komputerowe typu hotdesk. Zostało zaprojektowane zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Dzięki wydajnym rozwiązaniom do przechowywania firmy bott, technicy w firmie XYZ Machine Tools są w stanie zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę.

 

Czy Twoja firma również szuka sposobów na zwiększenie efektywności i produktywności? Jeśli tak, zapoznaj się z ofertą wyposażenia pojazdów flotowych oraz warsztatów na naszej stronie w sekcji „katalogi” lub od razu napisz do nas: bott@pronar.com.pl