Dlaczego Bott

 
 
 
Dlaczego wyposażenie pojazdu?

W czasach, w których serwis, usługa i terminowość odgrywają tak dużą rolę, nieodzowne jest zapewnianie klientom szybkiej i nieskomplikowanej pomocy. Wyposażenie pojazdu stanowi gwarancję skrócenia czasów szukania i pustych przebiegów - w efekcie uzyskuje się wzrost produktywności. W ruchomym warsztacie narzędzia i materiały robocze rozmieszczone są w sposób przejrzysty, oszczędny i kompaktowy. Dodatkowe prace montażowe wykonuje się bezpośrednio na miejscu. Wysokiej jakości stanowisko pracy stanowi motywację dla Państwa pracowników a klientom prezentuje stosowny profesjonalizm.


... a dlaczego z firmy Bott?

Dopracowany i kompleksowy program produktów z mnóstwem zalet i korzyści dla każdego użytkownika mówi sam za siebie - w ramach tej linii produktów niektóre korzyści są jednak decydujące:
  • Optymalny "mix materiałów": aluminium anodowane, blacha stalowa perforowana i tworzywa sztuczne stosowane są w aspekcie bezpieczeństwa, stabilności, poziomu hałasu i ciężaru.
  • W celu optymalnego wykorzystania przedziału bagażowego dla każdego zastosowania jest do dyspozycji wiele głębokości montażowych oraz duża liczba szerokości i wysokości montażowych – są one indywidualnie dopasowywane do każdego pojazdu.
  • System można łatwo zmieniać i rozszerzać.
  • Montażyści są certyfikowani przez producenta firmę bott Gmbh
  • Posiadamy odpowiednią dokumentację producentów samochodów użytkowych. Po montażu naszej zabudowy nie utracicie Państwo gwarancji producenta aut.