Aktualności

Rozwiązania do zarządzania ładowaniem mobilnym, które opracowaliśmy we współpracy z firmą STIHL, pokazują, że codzienna praca z wydajnymi urządzeniami akumulatorowymi do ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu oszczędza czas i przebiega sprawnie. Nasz najnowszy film pokazuje, jak wygląda bezemisyjne mobilne zagospodarowanie terenu.

Rozwiązania do ładowania i transportu bottTainer powered by STIHL do pojazdów z platformą i bott vario3 powered by STIHL do samochodów dostawczych usuwają ostatnie przeszkody na drodze do akumulatorowej pielęgnacji ogrodów i krajobrazu:

  • Ładuj akumulatory za jednym razem: oszczędzaj czas każdego dnia, ponieważ wystarczy podłączyć pojazd za pomocą jednego kabla ładującego. Następnego ranka Twoje baterie będą naładowane i gotowe na cały dzień.
  • Zawsze miej przy sobie akumulatory: przechowuj i ładuj akumulatory w mobilnych ładowarkach. Nie ma już powodu, aby po pracy wyciągać je z pojazdu i przez przypadek o nich zapomnieć.
  •  Twoje akumulatory są chronione: wszystkie rozwiązania do zarządzania ładowaniem firmy bott są odporne na warunki atmosferyczne i zamykane na klucz, dzięki czemu zewnętrzne miejsca parkingowe nadają się również do ładowania. Opcjonalny pakiet klimatyczny zapewnia zasilanie nawet w ekstremalnie niskich lub wysokich temperaturach.
  • Wystarczająco dużo miejsca na wszystko, czego potrzebujesz: skorzystaj z naszych rozwiązań, aby przetransportować resztę swojego sprzętu. Skonfiguruj indywidualnie wyposażenie swojego pojazdu lub wybierz jeden z wielu wariantów naszej skrzyni platformowej bottTainer powered by STIHL.
  • Bądź bezpieczny w podróży: rozwiązania bott do zarządzania ładowaniem zostały opracowane z myślą o mobilności. Oznacza to, że Twój ładunek jest optymalnie chroniony przed zużyciem i uszkodzeniami transportowymi.