Aktualności

Transporter dla leśników

Zabudowa busa z modułami marki bott oferuje specjalnie zaprojektowane wyposażenie pojazdów do pracy w lesie. Od lat z powodzeniem stosuje się je w większych flotach, na przykład w niektórych parkach narodowych. Płaska konstrukcja z plandeką jako dachem ma wiele zalet, jeśli chodzi o zabezpieczenie ładunku i organizację wyposażenia.

Dobre dopasowanie zabudowy to zasługa wieloletniego doświadczenia

Od wielu lat firma bott zdobywa doświadczenie w zabudowie samochodów dostawczych także do pracy w lesie. Wyposażenie pojazdu w bott vario3 oferuje wiele opcji w zakresie rozwiązań zabezpieczających ładunki, które są specjalnie dostosowane do licznych wymagań. bott vario3 zapewnia przejrzyste i bezpieczne przechowywanie pił łańcuchowych, narzędzi, kanistrów z paliwem, odzieży ochronnej i kasków. W ten sposób wszystko, co ważne, jest zawsze pod ręką, nawet w trudnym terenie.

Dzięki współpracy z zarządcami lasów bott opracował strukturę zabudowy busów, która uwzględnia specjalne wymagania gospodarki leśnej. Ta specjalna i przemyślana instalacja ułatwia ciężką codzienną pracę leśników, którzy mają więcej energii i motywacji do rzetelnego wykonywania swojej pracy. Podczas projektowania specjaliści chcieli zwrócić uwagę nie tylko na praktycznym zabezpieczeniu ładunku, ale także na łatwości obsługi i ergonomii.

A co w środku ?

Zabudowa busa dla leśników posiada moduły, które zapewniają łatwo dostępne i suche miejsca do przechowywania całego osprzętu. Jest tu dużo miejsca na piły łańcuchowe, wykaszarki do krzaków, paliwa i smary do maszyn i narzędzi.

Półki na piły łańcuchowe zostały wyłożone włókniną, którą można łatwo wymienić, gdy tylko ta zostanie nasycona paliwem lub smarem. W tym samym celu kanistry mają swoje bezpieczne miejsce na tacach ociekowych. Ta wersja zabudowy busów oferuje również obszerną przestrzeń do przechowywania środków ochrony osobistej, które jest niezbędny w tym szczególnym środowisku.

Wszystkie moduły i wyposażenie na platformie chronione są plandeką przed obryzganiem wodą i deszczem. Kiedy nastaje półmrok lub noc, ciemność rozświetlają światła LED przymocowane do łuków dachowych. Boczne ściany platformy są odchylane na boki. Dzięki temu po otwarciu służą jako dachy, pod którymi można, np. serwisować pilarki nawet podczas deszczu.

To nie koniec zastosowań modułowych

Unikalne oraz wielofunkcyjne moduły zabudowy samochodów dostawczych bott vario3, dzięki dobremu dopasowaniu, mogą zaoferować znacznie więcej zarządcom lasów, poza funkcjonalną strukturą do zabezpieczania ładunków.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.