Aktualności

Drabiny to jedne z największych przedmiotów, które nasi klienci przewożą w swoich pojazdach. Są niezastąpione w wielu branżach i mogą być zabezpieczone na czas podróży na różne sposoby, w zależności od wymagań. Nowy podnośnik drabinowy rozszerza naszą ofertę rozwiązań do zabezpieczania ładunków i oferuje decydujące korzyści.

Mocną stroną naszego nowo opracowanego podnośnika drabinowego do wnętrza pojazdu jest możliwość przechowywania drabin w przestrzeni ładunkowej w sposób oszczędzający miejsce, bezpieczny i szybki. To dobry wybór dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas podczas codziennej pracy z drabiną.

Drabinę można włożyć do uchwytu z zewnątrz pojazdu, co czyni go szczególnie ergonomicznym w porównaniu z innymi rozwiązaniami dla wnętrza pojazdu. Dwa wsporniki podnośnika drabinowego, przeznaczone dla drabin o całkowitej głębokości stopnia do 180 mm, można złożyć do góry, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie są używane. Drabiny o długości do 2000 mm i wadze do 20 kg są bezpiecznie utrzymywane przez nowy podnośnik drabinowy – dostępny jest zestaw przedłużający do transportu dłuższych drabin.

Dla kogo przeznaczony jest podnośnik drabinowy?

Nasz nowy podnośnik drabinowy do wnętrz pojazdów jest przeznaczony w szczególności dla klientów, którzy często ładują i rozładowują drabinę. Szybka i łatwa obsługa opłaca się tutaj, ponieważ nie ma potrzeby wchodzenia do wnętrza pojazdu w celu zabezpieczenia ładunku. Po włożeniu do tylnego wspornika drabinę można łatwo przymocować do wykładziny dachowej bez ryzyka uderzenia w nią. W międzyczasie podłoga pojazdu pozostaje wolna, aby na przykład zabezpieczyć palety i inne ładunki. W porównaniu do podnośnika drabinowego montowanego na bagażniku dachowym, nasze nowe rozwiązanie dla wnętrza pojazdu nie ma wpływu na aerodynamikę i związane z nią zużycie paliwa.