Aktualności

W ubiegłym roku producent samochodów sportowych Caterham Cars wybrał wyposażenie warsztatowe verso firmy bott do rozbudowy swojego zakładu produkcyjnego w pobliżu Londynu – a tym samym do inteligentnej i wydajnej organizacji przestrzeni magazynowej.

Caterham Cars – znany z charakterystycznych lekkich samochodów sportowych – to renomowany brytyjski producent samochodów, za którym stoją dziesięciolecia kunsztu. Ze swoim oddziałem w południowej Anglii firma prowadzi najważniejszy punkt kontaktowy dla właścicieli Caterhamów i wszystkich tych, którzy chcą nimi zostać. W 2023 roku Caterham Cars obchodził 50. rocznicę powstania.

Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu i doświadczonemu zespołowi techników, inżynierów i konstruktorów pojazdów, firma oferuje praktyczne wsparcie w zakresie konserwacji wszystkich typów pojazdów Caterham. Podstawowym warunkiem takiej kompleksowej obsługi jest profesjonalne i dobrze zaopatrzone środowisko warsztatowe, które w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje dostępną przestrzeń.

Meble do przestrzeni roboczej verso, które nasi brytyjscy koledzy z Bott Ltd zainstalowali dla klienta, zapewniają porządek i organizację w miejscu pracy dzięki wszechstronnym opcjom przechowywania. Caterham Cars zdecydował się na szafki z szufladami i panele ścienne perfo w kolorze antracytowej szarości, tworząc eleganckie stanowiska pracy dla techników.

„Chcieliśmy stworzyć przestrzeń roboczą, która pasowałaby do naszego istniejącego warsztatu. Wszechstronność i możliwość adaptacji serii verso firmy bott sprawiły, że decyzja była łatwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowego, profesjonalnego wyglądu naszych stanowisk pracy i kompleksowego wsparcia ze strony zespołu bott. Mogę tylko polecić współpracę z bott w przyszłości.”

Colin Vaughan, kierownik serwisu w Caterham Cars