Aktualności

bott i Berner stworzyli pojazd demonstracyjny dla rynku czeskiego. Przedstawiciele handlowi firmy Berner wykorzystają ten pojazd do odwiedzania klientów z branży handlowej, przemysłowej i budowlanej. Samochód serwisowy jest wyposażony w bogate oprzyrządowanie bott vario3, materiały eksploatacyjne oraz narzędzia Berner do profesjonalnego użytku.

Pojazd na bazie Volkswagena Craftera może być codziennie wypożyczany przez sześciu regionalnych menedżerów w Czechach. Używają go jako samochodu demonstracyjnego, aby pokazać wybranym klientom z sektora napraw samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz przemysłu, jak dobrze można zorganizować i zabezpieczyć wyposażenie pojazdu serwisowego.

Wiele szuflad, zintegrowany blat roboczy oraz ścianki perfo do przejrzystego mocowania uchwytów na narzędzia sprawiają, że pojazd jest najlepszym samochodem serwisowym w swojej klasie. Obszerne elementy do mocowania ładunku oraz kilka skrzynek serwisowych Systainer³ zapewniają bezpieczeństwo na drodze i doskonałą organizację pracy.

Kombinacja wyposażenia pojazdów w zabudowę bott vario3 i narzędzia firmy Berner, umożliwia spełnienie złożonych wymagań klientów w wymagających mobilnych warsztatach. Berner działa w Czechach od 25 lat, oferując swoje produkty i usługi dla ponad 20.000 firm i detalistów.