Aktualności

Zabudowa samochodów dostawczych w wykonaniu spółki PRONAR

Zabudowa samochodu zamontowana w autach marki Toyota PROACE Frugon, przez naszą spółkę PRONAR, jest kolejnym potwierdzeniem profesjonalizmu, jakim się wyróżniamy. Dzięki niemu tak wiele osób obdarzyło nas zaufaniem i wybrało nasze usługi.

Do tego grona zadowolonych klientów dołącza kolejna firma, a mianowicie Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

Flota będzie działać w całej Polsce

Z dumą możemy pochwalić się wykonaniem dla nich serii specjalistycznej zabudowy samochodowej. Nasi doświadczeni specjaliści zaprojektowali ją odpowiednio do wytycznych i wymagań, przed jakimi staną te mobilne warsztaty.

Flota ośmiu busów będzie służyć w dziale energetycznym PAŻP przy lotniskach w całej Polsce, tj. Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie oraz Świdniku.

Zabudowy samochodów dostawczych stosuje się, aby poprawić wydajność, mobilność oraz wygodę pracowników, podkreślając ich profesjonalizm, który mogą wykorzystać dzięki narzędziom i urządzeniom dostępnym w każdym miejscu. Takie właśnie mobilne warsztaty będą wspierać i ułatwiać pracę energetykom PAŻP w zakresie sprawnej eksploatacji, konserwacji i monitoringu urządzeń zasilających i dystrybucji energii elektrycznej w placówkach agencji oraz we współpracujących podmiotach lotniczych. Skróci to także czas reakcji w przypadku awarii, zdarzeń i incydentów w funkcjonowaniu krytycznej, ale i nie tylko, infrastruktury lotniczej.

zabudowa samochodu dostawczego pażp

Zabudowa samochodowa zwiększające bezpieczeństwo

Samochody zostały przystosowane do prac serwisowych przy urządzeniach elektroenergetycznych. Posiadają specjalistyczną zabudowę warsztatową wraz z oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym, obszernym bagażnikiem oraz drabinę mocowaną na dachu. Systemy skrzynek, szuflad i regałów składają się z lekkich i wyjątkowo wytrzymałych modułów. Cała zabudowa samochodu dostawczego Toyota PROACE została także wyposażona w miejsca do zabezpieczenia ładunków za pomocą silnych pasów i szyn mocujących. Dzięki temu pracownicy w samochodzie są jeszcze bardziej bezpieczni i ekonomiczniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Na wyposażenie składa się także szereg specjalistycznych narzędzi i urządzeń pomiarowych. Dodatkowe elementy, w jakie zostały wyposażone auta to narzędzia izolowane do pracy pod napięciem, elektronarzędzia akumulatorowe, agregat prądotwórczy, kompresor oraz mobilny dystrybutor paliwa.

Zapraszamy do galerii w dziale „REALIZACJE” lub tutaj, aby zobaczyć wykonane zabudowy.

Solidna zabudowa marki bott vario3

Energetyka PAŻP stawia na bezpieczeństwo w ruchu lotniczym, a co za tym idzie, wszystko musi być solidne i sprawne, czego się trzymamy.
Nowe samochody – mobilne, specjalistyczne warsztaty z zabudową bott vario3 to narzędzia, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach.